2737
2734
عنوان

خانوم هایی ک جدا شدن میشه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 40 پست
خدا ب دلت ارامش بده🙏

🌺🌷🙏

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چی استارتر ؟ تجربه ت چیه ؟ من هنوز جدا نشدم ولی تنها اشکی که بریزم فقط واسه اینه که چطور گولشو ...

من هنوز جدا نشدم خیلی دوستش دارم اون هم دوستم داره ولی زندگیمون افتاد رو لج و لجبازی بهم خیانت کرد 

الان حق طلاق دارم ولی میترسم از جدایی

2728
دردناکترین لحظش شبی بود که خبر ازدواجش رو فهمیدم... تا خود صبح گریه کردم... خیلی سرشکسته شدم

چقدر بعد از طلاق ازدواج کرد

منم خیلی میترسم فکر اینا دیوونم میکنه

2738

من الان تاپیک زدم و گفتم فهمیدم دوست صمیمی م بیخبر از همه طلاق گرفته

با چیزهایی که تعریف کرد بهش حق دادم و تو دلم هم گفتم خوب کاری کردی

الانم میگه روبه راه نیستم ولی خب خوب میشه

چه فایده ای داشت اون زندگی؟

میشه دلیل طلاقتون و بدونم؟ اگه مایل نیستید اصراری نیس

جلوتر گفتم،بچه بودیم هردو،منو میزد ،که این واسه بابام و خانواده م خیلی تابو و قبیح بود،اصلاااا مشاوره نرفتم،این خیلی بد بود برامون

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706