2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه من حقیقت میخوام😒😒😒😅

😂شرمنده حقیقت تموم شده فقط جرعت داریم تگم کن😂با تشکر🌹

سعی کن تا آخرین نفست به شادی ها بچسبی چون زندگی فقط یه لحظ ست و یه روزی تموم میشه... این که زمان چطور میگذره بی رحمانست عمیق ترین رودخانه هام سریع حرکت میکنن و زندگی یه لحظ ست پس فرصت طلایی رو دریاب ادامه بده
من هم ج همح😂

بابا خیلی شجاعی تو😐😐😅

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
من هم ج همح😂

😈کی گفت ج میخوام😂 بگم؟ 

سعی کن تا آخرین نفست به شادی ها بچسبی چون زندگی فقط یه لحظ ست و یه روزی تموم میشه... این که زمان چطور میگذره بی رحمانست عمیق ترین رودخانه هام سریع حرکت میکنن و زندگی یه لحظ ست پس فرصت طلایی رو دریاب ادامه بده
2738
😂شرمنده حقیقت تموم شده فقط جرعت داریم تگم کن😂با تشکر🌹

نمیشه بخدا الان آبجیم اومده تو‌سایت🙄🙄😒

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
بدترین تهمتی که به دوستت زدی رو تعریف کن

وااای

این تهمت نبود ولی 

میگف تهمت زدی

ی بار گوشیم پیشش بود 

رف چت 

منو شوهرمو کامل خونددد 😬😅

بهش گفتم خوندی گف نه بابا تهمت نزن 

تهمت چی 

😬🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
اومممم🤔آخرین بار باد شکمتو کی خالی کردی😂😂🤣

🙈🙈خیلی سوال بدی بود😒😒😒

2706