2737
2734
ب شوهرت بگو اینطور گفت مامانت  مگه من کاری کردم بهشون بگو نیان اگه بیان ینی شک دارن

خیلی حالم بد شده این حرفو زد انگار قبلا چیکارا کردم که میخوان بیان خونمو بگردن . بعد این حرفش انقدر گریه کردم مستقیم بهم توهین بزرگی کرد 

خدایا شکرت 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم‌ به نظر من بهتره اصلا باهاشون بحث نکنی شما رک حرفتو بهشون زدی و تموم شد و رفت حالا متوجه نشد ...

به شوهرم نگفتم مادرش چه حرفی زده ولی گفتم نمیخواد خودشونو اذیت کنن من تنها میتونم بمونم قبلا هم تنها موندم میگه بخاطر خودت میان 

خدایا شکرت 🌷
سن و سالی ازش گذشته واقعا این حرف ازش بعید بود از حرفش فهمیدم چون اعتماد نداشته بهم میومده پیشم واقع ...

تا حالا ب فرزندخوندگی گرفتن فکر کردی

من دیگ دکتر نمیرم

هر چی رفتم فایده نداشت

تصمیم دادم نوزادیو ب سرپرستی بگیرم

شاید خیلا تو فامیلم دعوام کنن ب همه گفتم رحم اجاره کردم

اما واقعا دیگران برام مهم نیستن

تو هم ب این راه فک کن

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2731
شوهرت چکارست؟ زنگ بزن به پدر شوهرت بگو اه اه اه از زمان قدیییییییییییم مادر شوهر بد بوده تا الان

عزیزم شوهرم کارش آزاده تو کار سقف کاذب و کناف و نمای داخلی ساختمان و هم اینکه مهماندار تالار و ایناست چون کارش خوبه از شهرهای مختلف زنگ میزنن گاهی وقتا مجبور میشه بره چند روز شهر دیگه بمونه

خدایا شکرت 🌷
سن و سالی ازش گذشته واقعا این حرف ازش بعید بود از حرفش فهمیدم چون اعتماد نداشته بهم میومده پیشم واقع ...

چرا اسپرم اهدایی نمیگیرین البته ببخشید میگم اسپرم برادرش هم میشه راستی ژل رویال هم میگن برای نازایی فوق لعاده هست

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2738
تا حالا ب فرزندخوندگی گرفتن فکر کردی من دیگ دکتر نمیرم هر چی رفتم فایده نداشت تصمیم دادم نوزادیو ...

چندوقته اقدامی چه مشکلی دارین؟

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
چرا اسپرم اهدایی نمیگیرین البته ببخشید میگم اسپرم برادرش هم میشه راستی ژل رویال هم میگن برای نازایی ...

همسرم مخالفه اسپرم و جنین اهدایی خودمم تمایلی ندارم راستش دوس دارم بچه خودمون باشه 

عزیزم ژل رویال اتفاقا دکترم نوشته ولی هنوز نگرفتم

خدایا شکرت 🌷
شکل اسپرم شوهرم نشکل داشت کاشتیم نشد

الان هستن مراکزی که تخمک و اسپرم اهدایی میدن .شما که همه راهی رفتی ژل رویال اصل هم پیدا کن 1تا 3ماه مصرف کنید ان شالله که حواب بگیرین

تا حالا ب فرزندخوندگی گرفتن فکر کردی من دیگ دکتر نمیرم هر چی رفتم فایده نداشت تصمیم دادم نوزادیو ...

ان شاءالله مشکلتون حل بشه عزیزم 

ان شاءالله زود خدا بهتون نی نی سالم و صالح بده 

ما هم خسته شدیم از دوا درمون 😔

خدایا شکرت 🌷
2706