2726
عنوان

آزمون آئین نامه

122 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من امروز آزمون آئین نامه دادم از 30 تا 20 تا غلط داشتم با اینکه بعدا کتاب رو چک کردم درست جواب داده بود اون هایی رو که سوالش  یادم بود، ممکنه اشتباه تصحیح شده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگ زیردست پدر من میبودینو ۲۰تا غلط میداشتین😂😂🤣🤣فقط باید فراار میکردین

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
با خودم میگفتم نهایتش 3 تا غلط داشته باشم شوکه شدم

منم اوایل شهریور امتحان دادم فقط یه غلط داشتم اونم اشتباه وارد کرده بودم باید مواظب باشی اشتباه وارد نکنی یکی از دوستام دو بار سر این قضیه رد شد استرس میگرفت اشتباه وارد میکرد

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  
2706