2737
2734
عنوان

خونوادم بهم پول نمیدن😔

1238 بازدید | 14 پست

20سالمه پشت کنکورم دوماهه دیگه کنکور دارم و نمیتونم برم سرکار.داداشم 27سالشع بیکار تو خونه نشسته میگه خرج مو شما بدید از پول شارژ گرفته تا بنزین و.....رو بابام میده ماهانه هم پول ریخته میشه حسابش .از ترس اینکه دوباره خودکشی کنه .....اون وقت بمن حتی پول شارژ ی ارایشگاهم نمیدن😒مریض میشم دکتر نباید برم😔بابام حقوقش میریزد حساب مامانم مامانمم بمن پول نمیده😔😔😔😔از دستشون چیکار کنم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دو ماه رو تحمل کن ولی بعدش حتما برو سر کار‌. من از زمان دانشجویی کار کردم و مستقل شدم حتی علیرغم اینکه خانوادم پول می دادند و با سرکار رفتنم مخالف بودند. شما دیگه تو سنی هستی که خودت می تونی از پس خودت بر بیایی

عزیزم یه تایمی رو بذار دورکاری کن. کارای خیلی خوبی تو اینترنت میتونی پیدا کنی. قطعا یه تایمی برای کار با اینستاگرام تو روز میذاری. بجای گشتن بیهوده تو شبکه های اجتماعی می تونی ازشون پول دربیاری. کنکورتم انشالله موفق میدی. تا ساعت 8 شب مثلا برای کنکورت بخون مابقیشو دورکاری کن

من ۱۸ سالمه منم مثل تو بودم تا اینکه با یه پیچ تو اینستا آشنا شدم و تو یه شرکت معتبر اینترنتی استخدام شدم و تا الان که چهار روزه استخدام شدم ۱ میلیون ۲۰۰ هزار تومن درآمد داشتم

2706