2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه خودت میخوای؟ میبینیش یعنی؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
بعنوان کسی که خیلی این حرفا رو قبول داشته و‌چندمیلیونی هم ضرر کرده بهت بگم که اینا همش چرت و پرته

جدي ب من ميگن همزاد داري ك هيشكي برات نمياد و ازدواجت نميشه توروخدا برام توضبح بديذ

اگه خیلی اذیت میکنه پیش یه دعا نویس که شیاد نباشه و پول هم طلب نکنه از اول و دستش با حکمت باشه دعای دفعشو بنویس .

توکل به خدا توسل به ائمه پخش کردن سوره بقره تو خونه پخش کردن صدای اذان خوندن چهارقل دفعش میکنه.

یچیز تست شده هم بگم خودم ازش نتیجه گرفتم.

بگو 

به فامیلمان گفت برو دریای جنوب که ابش شوره تا کمر برو تو و وقتی موج نزدیک شد سر تو ببر پایین که ۱۰ تا موج از سرت آب بگذره یعنی هی در بیار هی موج که اومد سر تو یه ثانیه کن تو اب ۲ ماه بعد شوهر کرد

من نه منم نه من منم😎
2706