2726
عنوان

فرم زشت پاهام

757 بازدید | 35 پست

باورتون میشه من اونقدری که پاهام مشکل دارم با دماغم که همه  میگن بزرگه مشکل ندارم . هرجا میرم ی غم بزرگی تو دلمه ک کسی پاهام نبینه ، میترسم شوهرم  از پاهام خوشش نیاد ، هم کوچولو هستن هم استخوان شصت پام زده بیرون هم خشک هس . برای استخوان شصت پا بهم راهکاربدید چیزی بدون عمل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام منم از فرم پاهام خوشم نمیاد اما در این حد درگیرش نیستم. بنظرم برا خودت خیلی بزرگش کردی. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

وسایل طبی ها یچیزایی دارن عین کمربنده میبندی بعد یکماه خوب میشه منم کفشم نامناسب بود پام اینجوری شده بود رفتم دکتر عکس گرفت گفت باید عمل کنی منم ازین کمربندا بستم کاملا خوب شد

لبریزم از سکوت بسیار

عزیزم یه وسیله ای هست میذاری بین شست و انگشت کناریت به مرور زمان فرمش درست میشه، برو پیش دکتر بهت میده

بعدشم پای کوچیک قشنگه دیگه😍

هیچ‌اتفاقی‌اتفاقی‌اتفاق‌نمی‌افتد:)

پای کوچیک ک قشنگه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

اونو نمیدونم ولی من رو پاهام دوتا جای بخیه بزرگ دارم یکی از چهارسالگی یکی از هفت سالگی 

کاملا خالیه و باید جراحی پلاستیک کنم تازه اگه درست شه 

یکمم اعصاب سطحیش از بین رفته و بی حسه تقریبا پوست ناحیش 

خلاصه که میری خداتو شکر کنی یا چی ؟؟؟؟ 🧐🧐🧐

من اگر نیکم اگر بد؛ تو برو خود را باش ..😎👏🏻

عکس

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706