2733
2734
عنوان

سوال دارم درمورد فروش سهام

79 بازدید | 8 پست

هنوز میشه روش مستقیم یا غیر مستقیم انتخاب کنیم؟

بعد کد بورسی چیه از کجا بگیریم؟

من مراحلو انجام دادم نوشته برا احراز هویت برا مراکز احراز هویت مراحعه کنید؟نمیشه از طریق گوشی احراز هویت بشیم؟

اگر کسی میدونه ممنون میشم جواب بده

گفتن قراره احراز هویت غیرحضوری بشه که نشد ،برید دفتر پیشخوان منتخب سجام با شناسنامه و کارت ملی زود اوکی میشه

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...

خب اگ بخای از طریق بانک بفروشی احراز هویت نمیخاد بری فقط تو سایت سهام آزاد سازی کن 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتن قراره احراز هویت غیرحضوری بشه که نشد ،برید دفتر پیشخوان منتخب سجام با شناسنامه و کارت ملی زود ا ...

آها مرسی بعد میتونم روش مستقیم یا غیر مستقیم انتخاب کنم؟

2728
کد بورسی میخاد من ندارم از کجا بیارم ؟

آزاد سازی کنی پیامک میشه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
آها مرسی بعد میتونم روش مستقیم یا غیر مستقیم انتخاب کنم؟

نمیدونم گلم که هنوز میشه یا نه

تیکر رسیدن به آرزومه.خواهر گلم رد میشی یه صلوات واسم بفرست حاجت روا بشم🤗⁦♥️⁩مطمئنم که معجزه خدا رو میبینم و برمیگرده ...
2738
من بخام ۳۰درصدشو بفروشم چقد میبرن

والا بستگی داره سهامت ارزشش چقدره من ارزشش ۸۰۰ گفتن ۱۱ برابر پس ۳۰ درصدش ۲ونیم میشه ک البته فک کنم کمتر بشه تا موقع خریر ارزشش بیاد پایین یک تومنم بزور بدن😂😂