2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا بچه رو بکشی ؟

امضات😔

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
2728
😞😔الهی عزیزم حرف دل توام هس

بلع هست

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

چه راحت این فکرا ب ذهنتون میزنه به بقیه هم میگین. خدا کجای زندگیتونه؟ دنیا که واسه خوش گذرونی نیست همه سختی میکشن. توبه کن این ناشکریا چیه... طفل معصوم امانتیه دستت

من یکی شدم که دیگه خیلی فرق باهام داره سلیقت

حتی پول عوض کردن شیشه شیرشم ندارم ..بچم راه میره اما نمیتونم یه دمپایی براش بگیرم  یه عکس نداره بچم تاحالا اتلیه نرفتیم 

ماحتی یه پارک نمیریم  لباسامون مال ۳سال پیش 

حتی پول نداشتیم یه عروسی بگیریم 

از خانواده فقیر نبودیم 

خانواده خودش خیلی وضعشون خوب مرغداری دارن همه دوتا سه تا ماشین دارن چندتاخونه دارن اما ما هیچی نداریم 

چه راحت این فکرا ب ذهنتون میزنه به بقیه هم میگین. خدا کجای زندگیتونه؟ دنیا که واسه خوش گذرونی نیست ه ...

این زندگی نه احساس داره نه لطافت نه حتی خوشی  هیچی نداره هیچی خسته شدم از بس به خوشی زندگی دیگران نگاه کردم 

2706