2726
عنوان

لتروزول

80 بازدید | 14 پست

سلام خانوما کسی هس لتروزول خورده باشه و مرتب اقدام کرده باشه و باردار نشه؟

من این ماه سرخود خوردم و سه روز تا پریم مونده امروز بیبی زدم منفی شد خیلی اعصابم بهم ریخته😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من سه ماه خوردم نتیجه نگرفتم+ کلومیفن که ماه پیش اولین بارم بود. امیدوارم شما باردار بشین

یعنی کلومفین بهتره؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
کلومیفن رو برای کیفیت و بزرگ شدن فولیکولهام داد.اول لتروزول مصرف کردم باردار نشدم کلومیفنم واسم داد.

اهان باشه گلم.ان شاالله زودی باردار بشی

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
پس حتما اسپرم شوهرت مشکلی داشته

نه عزیزم شوهرمم آزمایش داد آزمایشش خیلی خوب بود.زیر 20 میلیون مشکل محسوب میشه ولی شوهرم 36 میلیون بود و اسپرمها هم 75 درصد سالم بودن...بخدا حیرون موندیم که چرا نمیشه؟!!

برام دعا کن لطفا❤

2706