2737
2734
عنوان

کیا تونستن یه پسر خوبو تور کننن ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2189 بازدید | 178 پست

ولی از این میترسم ادم عصبیه بعضی وقتا حرف بی موردی میزنم ولی زود اعصابش بهم میریزه یه ذره تردید دارم تو انتخابم... 😯ولی وقتی آرومه میبینم کسی مثل خودش تو دنیا نیست.. بعضی وقتا میگم نکنه چون عاشقم ایراداشو نمیبینم

زندگیم شده کابووس. .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی از این میترسم ادم عصبیه بعضی وقتا حرف بی موردی میزنم ولی زود اعصابش بهم میریزه یه ذره تردید دارم ...

ازدواج کردین یاقرار ازدواج کنین؟اگه عصبیه یکم گارت سخت میشه دیگه باید همیشه کوتاه بیای یاخیلی چیزای دیگه زندگی کردن باادمی که زود عصبانی میشه مشکله

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2731
خاله ی من روابطشو خیلی باهاش زیاد می کرد...تهشم مخشو زد زنش شد:/

پس شانس داشته خالت چون دراینجور موارد بیش تر ازادم سواستفاده میشه خیلی کم پیش میاد به ازدواج ختم بشه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

خداییش پسر خوب دیدین سلام منو بهش برسونید😐

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
ازدواج کردین یاقرار ازدواج کنین؟اگه عصبیه یکم گارت سخت میشه دیگه باید همیشه کوتاه بیای یاخیلی چیزای ...

آره منم تو فکر اینم با اینکه فک میکنم دیگه کسی نیست به اندازه اون منو دوست داشته باشه ولی عقلم با قلبم سازگار نیست

زندگیم شده کابووس. .
2738
پس شانس داشته خالت چون دراینجور موارد بیش تر ازادم سواستفاده میشه خیلی کم پیش میاد به ازدواج ختم بشه

لنتی خیلی شانس داشت. خاله ی من یکبار 19 سالگی مخ یه پسره رو زد ..اینقدر طرف خفن بود...اینقدر خفن...پشمامون ریخت. البته نظامی بود...چند سال بعدش شهید شد. بعد از شهادتش اینقدر خالم خواستگار داشت پشمای هممون ریخت:/ یه خفن جنتلمن مجرد اومد گرفتش:/

فقط باید زرنگ بود و شانس داشت 

من تو دانشگاه جوری رفتار کردم که اونی که دوسش داشتم اومد پیشنهاد داد و همون اولشم قصدش جدی بود چون من جوری وانمود کرده بودم که اهل دوستی نیستم و حتی دفعه اول قاطی کردم و عصبانی شدم و گفت پشیمونم و اینا ولی باز چند روز بعد اومد جدی تر گفت که منو میخواد 

یعنی تو دانشگاه بهتر از اون ندیدم من

شاید باورتون نشه... پیش دانشگاهی بودم... تو مطب ی دکتر واسه مامانم ک منم همراهش بودم با کتاب ب دست و تازه مقنعه و چادر  همکار دکتر ک خودش ی جوون رشته دندان پزشکی اخرای ترمش بود فک کنم... از مامانم منو خواستگاری کرد.... گفت اصفهانیم... منم گفتم میخوام درس بخونم... ینیییی خاااک 😑😑😑 حتی شمارشو داد گفت هر موقع تصمیم گرفتی زنگ بزن بهم..... از این شانسااا داشتم و خودم پر دادم😕😕😕😕.... اسم و فامیلش رو میدونم.. اگه ی زمانی رفتم اصفهان دوس دارم پیداش کنم.... اما حتما الان ازدواج کرده و بچه داره... پس پیداش نکنم بهتره... 🙄🙄

لنتی خیلی شانس داشت. خاله ی من یکبار 19 سالگی مخ یه پسره رو زد ..اینقدر طرف خفن بود...اینقدر خفن...پ ...

میگم دیگه خالت قشنگ راهشو بلده چطوری دل ببره برو یکم ازش یادبگیر به خدا یه نعمته همچین خاله ای😂

2706