2726
عنوان

این قسمت : جاری بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 65 پست
طرفم وحشی بود وگرنه منم همچین آدم ساکت و بقول شما خانومی نیستم

وحشى باشه داد و بيداد كنه بدتر شخصيت خودش ميره زير سوال  يه جورى تيكه غير مستقيم مينداختى كه داد و بيداد هم نتونه بكنه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
آره ولی خیلی سخت هم هست باید ادم خودشو کنترل کنه یه جوری جواب بده ک خودش بده نشه . باید خیلی کنترل د ...

اره از كوره در رفتن بده حق ادم هم نا حق ميشه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به ماورشوهرت بگو خیلی ناراحت شدی بگو ب گوشش برسونه اگه خودت فعلا راهی نداری

مادرشوهرم از اوناس که میخواد همش صلح بده.

اگه بگم میگه نه حواسش نبوده و عقل نداره و ساده اس و این حرفا

زبون نداشتی عزیزم؟خب تابلو داشته تورو میکوبونده...بهش میگفتی خودت قابل اطمینان نیستی...خجالت بکش زنی ...

باور کن میومد منو میزد

اینا شهره ی شهرن از دهن دری و وحشی گری

2728
منم دلم میخواد قشنگ بسوزونمش

اين كه گذشت ولى تلافى كن . با ارامش قشنگ ببرش زير سوال . باور كن ديگه لال ميشه

وحشى باشه داد و بيداد كنه بدتر شخصيت خودش ميره زير سوال  يه جورى تيكه غير مستقيم مينداختى كه دا ...

تیکه ی غیرمستقیم بلد نیستم

فقط بلدم مستقیما یکیو بترکونم متاسفانه

برای تاپیک نی نی یارم گزارش بزنید بترکه براتون فالحافظ میگیرم

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2706