2726
عنوان

با نامزدم همش قهریم

200 بازدید | 12 پست

سلام من چند ماهه نامزدم کردم با نامزدم فوق العاده همو دوست داریم اما خیلی دعوامون میشه اونم سرچیزای بی مورد دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم هم من یکم اخلاقم تنده هم اون هردو هم بعدا پشیمون میشیم ولی فایده نداره و اینکه اون همیشه منو مقصر میدونه و میخواد من برم عذرخواهی دیروزم سر یه چیز خیلی بچگانه تو بازار دعوامون شد و نزدیک بود بهم بد و بیراه بگیم واقعا نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ددوران نامزدی طبیعیه نسبتا این مشکلات.همه این پروسه رو رد کردن و وقتی رفتن خونه خودشون خوب شدن

فقط دوران عقد یا نامزدی دوران شناخت روحیات هم دیگس و مدیریت کردن اخلاقا و رفتاراتون

ببین نسبت به چه چیزایی حسایت دارید و واکنش نشون میدید بشینید باهم درمیون بذارید و اشنا شید با این تفاوتای هم 

عزیزم این دوران دوره ی شناخته اگر میبینی نمیتونید باهم بسازید و یا نمیتونید سازگاری کنید و باهم کنار بیایید بیشتر راجع به رابطت فکر کن.... زن و شوهر باید باهم بسازن وگرنه ک نمیشه زندگی دعوا باشه همش. خوشبخت بشی الهی

دعوا که خیلی عادیه فقط تماه سعیتو بکن به هم بی احترامی نکنید

فقط حرمت ها رو حفظ کنید

ما هم اوایل زیاد بحثمون میشد ولی بد و بیراه نمیگفتیم فقط با هم حرف نمیزدیم بعد ک اروم میشدیم یه کدوممون پیش قدم میشد برا آشتی

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

به جدا شدن نمیتونم فک کنم چون هردو همو دوست داریم فقط هردومون یکم لوسیم و اخلاقمون تنده اون میگه من یه چیز میگم من بگم باشه منم بدتر مخالفت میکنم انگار هرکدوم میخواییم زورمونو به اون یکی نشون بدیم