2737
2739

خانما خواهرم چهار ماه ازدواج کرده میگه اوایل غذا کم میخوردم الان یک ماهیه کمی بیشتر میخورم غذا و تنقلات و... و شوهرم چند باری غیر مستقیم با حرف یا نگاه بهم فهمونده ک زیاد میخورم یا کمتر بخورم بنظرتون خواهرم باید چ عکس العملی نشان می داد یا چی میگفت.. لطفا جواب بدید چون تنها من نمیتونم بهش کمک کنم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

🤤مگه بچه ست که بش بگه باید چقد بخوره جا خواهر ت بمن برخورد

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من زیاد میخوره من با احم نگاش میکنم .اخه هنوز سفره رو جگع نکردیم میگه حالا چی بخوریم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ازش بپرسه منظورش چیه

شاید شوهرش میترسه هیکلش خراب بشه

یا منظورش اینه جلوی دیگران کمتر بخوره (مناسبات خانوادگی)

شاید هم اصلا خوردن مدنظر همسرش نیست، طرز خوردن منظورش بوده

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
😐😐😐 برا غذا خوردن هم باید ج پس بده ب شوهرش  خدایا اخه چرا 😕

بخدا میگه انگاری بدش میاد زیاد بخورم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

ب خدا اصلا نمیتونم هضم کنم 

دم اختیار غذا خوردنشم دیگه نداره 😐😐

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2738

بخدا میگه انگاری بدش میاد زیاد بخورم... بچه نیست شاید شوهرش خسیسه 

خیلی رک بگه مشکلش چیه ؟ چه عیبی داره ادم تو خونه خودش خوب غذا بخوره

والا نگفته اون لحظه...ولی بنظرم مردان خسیس اینطورین طبیعیه

بخدا میگه انگاری بدش میاد زیاد بخورم... بچه نیست شاید شوهرش خسیسه 

خیلی زشته کار شوهرش،، بگو غذا رو با قابلمه بزار جلوت تا تهش بخور بگو تامیخورم تا چشت دراد

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
شوهر من زیاد میخوره من با احم نگاش میکنم .اخه هنوز سفره رو جگع نکردیم میگه حالا چی بخوریم

اون قضیه ش فرق میکنه.... خواهر منم هرچیم بخوره به اندازه شوهرش نمیخوره که

ازش بپرسه منظورش چیه شاید شوهرش میترسه هیکلش خراب بشه یا منظورش اینه جلوی دیگران کمتر بخوره (مناسب ...

ها راس میگه از این زاویم میشه بش فکر کرد

ازش بپرسه منظورش چیه شاید شوهرش میترسه هیکلش خراب بشه یا منظورش اینه جلوی دیگران کمتر بخوره (مناسب ...

خوب اگر بپرسه که نمیگه برای اینکه خرجم بالا نره گفتم یه دلیل دیگر میاره

2706