2726
عنوان

حس میکنم زشت ترینم +عکسم

| مشاهده متن کامل بحث + 17519 بازدید | 691 پست
با ارایشو دیدید ؟  چیکار کنم پوستم روشن بشه و جوشام بره دکتر خوب قزوین سراغ ندارید  چنبا ...

پوستت که تیره نیست.به نظرسفیدمیومدی تقریبا. ولی الورااخداییش درطولانی بودت و به طورمداوم روشن میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکمم دراووردم تازگیا😔

قدم ۱۵۹ وزنم ۵۴ 

شکم دارم 

قدمم کوتاهه😔

صورتمم خیلی چاقه 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 
2728
خدابیی اذیت میکنی ؟ ۲۱ سالمه

۱۵ سال بهت میخوره بخاطر اینه که خیلی ساده و دخترونه بودی😍😍😍😍

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
شکمم دراووردم تازگیا😔 قدم ۱۵۹ وزنم ۵۴  شکم دارم  قدمم کوتاهه😔 صورتمم خیلی چاقه

خودکشی بهترین راه

راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
پوستت که تیره نیست.به نظرسفیدمیومدی تقریبا. ولی الورااخداییش درطولانی بودت و به طورمداوم روشن میکنه

یه الوورارو استفاده کردم 

حوصله م نگرف بیشتر 

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 
با ارایشو دیدید ؟  چیکار کنم پوستم روشن بشه و جوشام بره دکتر خوب قزوین سراغ ندارید  چنبا ...

عزیزم منم سبزه ام و اصلا دوس ندارم سفید بشم مهم اینه که پوستت صاف و بدون لک باشه،حالا اگه سفید بودی میگفتی چیکار کنم کک مکام بره؟!

2706