1735
1707
عنوان

حس میکنم زشت ترینم +عکسم

17419 بازدید | 693 پست

چیکار کنم اعتماد بنفس بگیرم 

حس میکنم زشت ترینم

لباسام زشت ترینن 

وسایلام بدردنخور و ارزونن 

درواقعیت اینطور نیس خیلیا بهم میگن .ولی من حس میکنم زشتم 

لعنت به این جوشام 

پوستمم سبزس 

ابروهامم تا برمیدارم باز رشد میکنه

خدایا ارزوی همه بنده هاتو براوورده کن 💝😊 و میون این همه بنده های خوبت یه نگاهم به منه نه چندان خوب بنداز🙈  و ارزوهامو براوورده کن 💙مثله همیشه که براوورده کردی و قدر ندونستم 🙈 اول از همه سلامتی و ارامش و عشق جاودانه به خوانواده ی کوچولوم ببخش🥰 و بعدم هم یه چاردیواری دنج و خوشگل که توش بی دغدغه خوشبگذرونیم 😊 ممنون😘🤩 . منتظرمااااااا 🙈هرچه زودتر لطفا😊خدایا به شوهرم خیر دنیا و اخرت بده و سایشو از سرم کم نکن .خدا همیشه همینقدر خوب و پاک نگهش دار . 

اعتماد به نفس ۰

💚💙 سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤خواهرم بدان که در پس سیاهی چادرت..غربت زهرا (س) را در کوچه های مدینه ،صبر زینب(س)را در کربلا،شیدایی رقیه را در خرابه ی شام تمام شیعه و مظلومیت آن را میتوان دید ...و تو نیز به خود ببال که عالمیان تو را در این لباس رزم و مبارزه در انتظار و قیام مهدی (ع)نظاره گر خواهد بود❣اگر وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره پایین باورت میشه ❤یاورت❤وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ(۲۲-نور)ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.❤خدایا دستم به آسمانت نمیرسد😔اما تو که دستت به زمین میرسد....."بلندم کن" 

منم مثل توام همه‌میگن به خاطرسنمه‌که حساس شدم...

وصعیت شهید سعید زقاقی به مادرش:مادرم زمانی که خبرشهادتم راشنیدی گریه نکن❤ زمانه تشیع و تدفینم گریه نکن❤زمان خواندن وصعیت نامه ام گریه نکن❤فقط زمانی گریه کن که مردان غیرت رافراموش  می کنند و زنان ما عفت را.... وقتی جامعه ما بی حیایی و بی  عفتی گرفت مادرم گریه کن که اسلام درخطراست🌺🌹❤ لطفا یه صلوات واسه ظهور مهدی عج بفرستید همگی 😍

بزار 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنکوری ام برای بار سوم دارم کنکور میدم به عشق پزشکی یه صلوات بفرست واسه قبولیم..فرستادی؟؟؟بوس به کلت😁😁❤❤❤(تیکر کنکورمه)

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
1760

کو کو کو

فقط 45 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
گلم هیچ کس زشت نیست تو دنیا

چطور مطوری اجی؟

💚💙 سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤خواهرم بدان که در پس سیاهی چادرت..غربت زهرا (س) را در کوچه های مدینه ،صبر زینب(س)را در کربلا،شیدایی رقیه را در خرابه ی شام تمام شیعه و مظلومیت آن را میتوان دید ...و تو نیز به خود ببال که عالمیان تو را در این لباس رزم و مبارزه در انتظار و قیام مهدی (ع)نظاره گر خواهد بود❣اگر وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره پایین باورت میشه ❤یاورت❤وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ(۲۲-نور)ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.❤خدایا دستم به آسمانت نمیرسد😔اما تو که دستت به زمین میرسد....."بلندم کن" 
اعتماد به نفس ۰

کجایی تو دختر 😭چرا تاپیک‌بهار تگت کردم نیمدی 

برای سلامتی آقا امام زمان ی صلوات لطفا 😁کتاب سرنوشت برای هر کسی چیزی نوشت نوبت ب ما که رسید قلم افتادوچیزی ننوشت گفت تو باش اسیر سرنوشت 🥺😣

منم‌جوش‌دارممم قدمم کوتاست زشتم هستم حالمم ازخودم‌بهم میخوره. ببخشیدمثلابایدبهت اعتمادبه نفس‌یادبدم😐

وصعیت شهید سعید زقاقی به مادرش:مادرم زمانی که خبرشهادتم راشنیدی گریه نکن❤ زمانه تشیع و تدفینم گریه نکن❤زمان خواندن وصعیت نامه ام گریه نکن❤فقط زمانی گریه کن که مردان غیرت رافراموش  می کنند و زنان ما عفت را.... وقتی جامعه ما بی حیایی و بی  عفتی گرفت مادرم گریه کن که اسلام درخطراست🌺🌹❤ لطفا یه صلوات واسه ظهور مهدی عج بفرستید همگی 😍
1665

چرا فکر میکنی لباس ارزون مثلا بده؟انتخاب درست باید داشتع باشی 

اعتماد بنفستم ببر بالا

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨🤙🏻 یع ابانی ردی😎

عکستوبذار

ببینم تو رو

گاهی از ذلت به عزت و گاه از عزت به ذلت میرسی یا به تعریفی دیگر گاهی از عرش به فرش وگاه از فرش به عرش میرسی داستااااان داستان زلیخاویوسف است ،🌟😉⁦☺️⁩ #بهشته.💜⁦❤️⁩🖤
1651