2726

و اذیت نکنین 

بخدا گناه نکردیم  که میزبان اینا شدیم 

۴ روزه اینجان انگار ۴ ساله هستن

پرده خونمونو پاره کردن 

بچشون ساعت مامانمو پاره کرد 

همش این کارو بکنید اون کارو بکنید 

این غذارو میخوایم اون غذارو میخوایم 

مرغ سوخاری .پیتزا.جوجه.کباب

چند روز دیگ ام میخوان بمونن 

اسیرمون کردن 

اقا اگه هستیین تو نینی سایت 

برین خونتون خواهشا .

😂😂جملع اخرت

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چ پررو

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
کی ان ک روشون اینقدر بازه ک سفارش غذا هم میدن؟مگه اومدن هتل و شما گارسونید اخه؟این عقده ای بازیا چیه

تعارف زیاد میکنین لابد اونام جدی میگیرن...مامانت از اوناس ک هی میگه عیب نداره...فدای سرت...بازم بیاین...چی میخورین؟؟؟

خداروشکر ت این۱۳ سال زندگی مشترک مهمونی نداشتم که حتی یه شبم بمونه خونم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706