2733
2734
عنوان

بی تفاوتی نسبت ب همسر://

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخودت برس تمام وقتت واسه خودت بروبازار خرید فقط غصه نخورهیچکی مهم ترازخودت نیس چراغصه بخوری پیرشی او ...

مرسی عزیزم از نظرت

امیدوارم بتونم روی پای خودم وایسم

زندگی هنوز‌ قشنگیاشو‌ داره❤مثلا‌ خودت😉
2731
خیلی سخته...اگه یه زن ۳۰ ساله بودم شاید راحت تر کنار میومدم...ی بچه میاوردم ک همه عشق و محبتمو بدم ب ...

منم ۲۱سالمه شوهرم اصلا به من محبت نمیکنه 

فقط و فوش و دعوا حالم از خودمو انتخابم به هم میخوره 

تودلیه من 😍🤰
نمیگم جدا شو،ولی نگو شرایط ندارم،شرایط رو خودت بساز،سرکار برو تا درآمد داشته باشی اگه دیدی بهتر نشد ...

چقد حرفای دل منو زدی:)

اره ب فک سرکار‌رفتنم..هم سرگرم‌بشم‌هم‌دستم ب جیب خودم‌باشه

ولی باور‌کن‌ خیلی جنگیدم و تلاش کردم‌واسه رابطمون

هرچی گفته هر ایراد بنی‌اسراعیلی ک‌بهم‌گرفته قبول کردم و کوتاه اومدم...ولی انگار‌نه‌انگار

من نهایتش بتونم روی پای خودم وایسم و اونو نادیده بگیرم..

طلاق گرفتن واسه من‌محاله

سنتی ازدواج کردین ؟  خب شاید یه مشکلی داره تو خونه مثلا از لحاظ جنسی خوب ارضا نمیشه ؟؟

کلا از لحاظ جنسی‌که صفره...الان ۲ هفتس ک‌سمت‌من‌نیومده

من‌ میرم پسم میزنه

تا جایی ک میدونمم و دقت کردم با کسی هم‌در‌ارتباط نیست

2738
کلا از لحاظ جنسی‌که صفره...الان ۲ هفتس ک‌سمت‌من‌نیومده من‌ میرم پسم میزنه تا جایی ک میدونمم و دقت ...

خب بشین باهاش حرف بزن ببین مشکلش چیه قشنگ مستقیم برو همه حرفاتو بهش بگو ازش بخواه که مشکلشو بگه شاید اون منتظره تا تو بری ازش بپرسی

حرفای دلتو زدم چون خودم نه ساله دارم اینطوری زندگی میکنم،اوایل که به سن شما بودم میگفتم محاله جدا شم ...

نه بچه که اصلا خودم هنوز سنی ندارم

مرسی که بهم‌انرژی دادی❤

مرسی از نظرت عزیزم اره میدونم اون از خداشه ک من باهاش حرف نزنم

واقعا مشاور نتونست کاری کنه؟؟ 

اون چند سالشه؟ 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

یعنی شوهرت ۳۸ سالشه؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من الان یه جوری سرد شدم که خدا میدونه..عزیزم سردی خود به خودی انقد که از دست طرف نا امید میشی که دیگه کلا نسبت بهش سرد میشی و بیخیالش میشی.من الان عروسی خواهرمه حتی نمیخوام اونجا دعوتش کنم دیگه بهش نمیگم کجا میرم کجا میام و باهاش حرف نمیزنم و رابطه که اصلاااااو اینکه اگه حتی شبم خونه نیاد دیگه برام مهم نیست

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706