2737
2734
عنوان

بی تفاوتی نسبت ب همسر://

1254 بازدید | 65 پست

بچه ها بیاین نظر بدین چطور میشه بیخیال بود نسبت ب شوهرم..واقعا دیگه از دست کاراش و رفتاراش نمیدونم‌چیکار کنم

انقد گدایی محبت کردم که دلم ب حال خودم میسوزه

چطور میشه نسبت به یکی بی تفاوت شد؟بی محلی کرد اصلا مهم نباشه طرف🥺

زندگی هنوز‌ قشنگیاشو‌ داره❤مثلا‌ خودت😉

سرتو با چیزی گرم کن وفک کن آدم دیگه ای کنارت نیست .انگار نامرئیه.این روش نادیده گرفتنه اما راه حل خوبی برای زندگی مشترک نیست

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسته شدم انقد تنهایی رفتم مشاور..

انقد کوتاه اومدم و خاستم درستش کنم رابطمونو...

اخه تنهایی که نمیشه وقتی اون قدمی برنمیداره..

دیگه انقد کنار دوست و فامیل منو خورد کرده،انقد نسبت بهم سرد بوده...که دلمو زده

ولی چون دور از خانوادمم و غریبم اینجا

کسی رو جز اون ندارم حرصی میشم میبینم انقد تنهام 

2731

با پیدا کردن یه هدف مهم و وقت گذاشتن براش

میدونی چرا تو فرهنگ ما در بیشتر موارد (عیراز استثناها)بیشتر خانم ها دنبال شوهراشون هستن و زنگ و تماس دارن تا شوهرا ؟چون اقا شعلشو داره دوستانشو و مشعله های زیاده شو ولی خانم کل دنیا و اخرتش محدود شده به شوهر !!!برای همین سایه وار تعقیبش میکنه و مثل یک بچه ازش توجه و محبت میخواد و اقا هم طاقچه بالا میذاره 

این باگ رو اصلاح کن درست میشه توجه و محبت به اندازه و فاصله گرفتن به اندازه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
مثل منی اومدم خونه پدرم دیروز ی هفته نبینمش بلکه یکم دلش تنگ بشه

کسی که کنارش باشی نبینتت از خداشم هست که یک هفته ده روز نباشی🥺

بخودت برس تمام وقتت واسه خودت بروبازار خرید فقط غصه نخورهیچکی مهم ترازخودت نیس چراغصه بخوری پیرشی اونم عین خیالش باشه اولوییت اول زندگیت باش خداصبروتحملت بده عزیزم

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜
2738
سرتو با چیزی گرم کن وفک کن آدم دیگه ای کنارت نیست .انگار نامرئیه.این روش نادیده گرفتنه اما راه حل خو ...

مرسی عزیزم

دیگه امیدی ب این زندگی‌مشترک  نیست فقط شرایط جداشدن رو ندارم

مرسی عزیزم دیگه امیدی ب این زندگی‌مشترک  نیست فقط شرایط جداشدن رو ندارم

مثل منی 

از دیروز ولش کردم دیگه برام مهم نیس 

انگار مرده 

برا همین براش یه فاتحه بفرست و برا خودت زندگی کن میدونم سخته ولی مجبوریم

تودلیه من 😍🤰
خب مشکلش چیه پس برا چی ازدواج کرد . 

انقد ک خانوادش سر مسائل خاله زنک و پیش پا افتاده روانمونو ریختن بهم زده شد از همه چی..بدتر اینکه عصبی شد تا حرفی میزنی میپره ب ادم

در کل اختلاف سنیمونم زیاده ادم هم نبودیم اما حیف ک با ۱۹ سال سن مجبورم ب پای این ادم پیر بشم ک خدایی نکرده ابروی بابام خدشه دار  نشه

منم تمام این کارا رو کردم،سردشدم نسبت بهش وحتی دو هفته هم نبینمش یا تماس نگیریم اصلا یادم نمیاد،از ی ...

مرسی از نظرت عزیزم

اره میدونم اون از خداشه ک من باهاش حرف نزنم

مثل منی  از دیروز ولش کردم دیگه برام مهم نیس  انگار مرده  برا همین براش یه فاتحه ب ...

خیلی سخته...اگه یه زن ۳۰ ساله بودم شاید راحت تر کنار میومدم...ی بچه میاوردم ک همه عشق و محبتمو بدم به اون

ولی منه ۱۹ ساله الان محبت نبینم،کسی پایه خنده هوم نباشه پس کی وقت جوونی کردن منه؟😭

2706