2726
عنوان

کیا با وجود بچه دانشگاه رفتن؟؟

225 بازدید | 17 پست

خانما من خیلی دوست دارم برم دانشگاه، از طرفی  پسرم 2سال و نیمس. کسی نیست نگه داره بچمو. 

انشالله سال دیگه میخوام بذارمش مهد. تصمیم دارم برم دانشگاه، بنظرتون کنکور شرکت کنم میتونم بخونم؟ 

یا برم دانشگاه رشته بدون کنکور بخونم؟ الان 24سالمه،تا موقعی ک درسم تموم بشه میشم29_30.کلا نظرتونو بگید، تجربه هاتونو. 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بخون اگه پولشو داری برو ازاد

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نیمه حضوری بخون. بیشترش مجازیه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
دختر خوب خواستن توانستنه، ما دانشجوی فرهنگیانیم بعضی از هم کلاسی هامون حتی بچه های کوچیکشونو با ساک ...

عزیزم... با بچه خیلی سخته، ماشالا ب ارادشون

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
من ترم چهارمم غیرحضوری میخونم یه گل پسر 5ساله شیطون دارم.یکم سخته ولی میتونی.

غیر حضوری چجوریه؟ هزینش چقد میشه

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
کدوم دانشگاها اینطورین

من سنم از شما بیشتره. مثلا زمان ما دانشگاه قزوین داشت تهرانم داشت. باید سرج کنی. داماد ما یادمه ۵ بارم نرفت دانشگاه مدرک فوقشو گرفت. بیشترش مجازیه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
هزینشو نمیدونم.بابام آزاده جانبازه ازطرف بنیاد میدن.عملی هم داره ولی اونارو نگه داشتم واسه وقتیکه پس ...

چه رشته ای میخونی

2706