2726
عنوان

طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 66 پست
جای خوبیه ممنون عزیزم ولی دلم واسه طلاهام تنگ شدن خخخ

منم طلاهامو واسه ساختمونمون فروختم هنوزم دلم براشون تنگ میشه 

ولی اشکال نداره. همین که اون چیزو باهاش میخری و دلت قرص میشه خودش یه دنیا ارزش داره

برام یه صلوات بفرستید که به شغل مورد علاقه م برسم. مرسی مهربونا❤❤❤
والا من الان یه پلاک فروختم..نوشته بودگرمی 820...ولی از من 670خرید

😐😐اشتباه میکنی عزیزم ۲۰تومن زیرقیمت تابلومیخرن

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ثبت نام چجوریه؟ واقعا دارن ارزون میدن یا کاسه ای زیر نیم کاس اس؟

نه بابا چه کاسه ای؟ 

تو داری مستقیما از کارخونه می خری به همین خاطر ارزونه. اما اگه از دلال بخری هزار دست چرخیده و هزار برابر گرون تر میدن بهت. چون اونا هم رو قیمت کارخونه میکشن و بعد میدنش به تو 

ولی شانس ثبت نام خیلی کمه متاسفانه. چون تقاضا زیاده

برام یه صلوات بفرستید که به شغل مورد علاقه م برسم. مرسی مهربونا❤❤❤
خدادبه داد همه برسه اونا که فکر اقتصادی دارن فقط از آب گل آلود ماهی میگیرن ماهاهم دست و پاهامون رو ه ...

شوهرمنم توبازار بود ورشکست شد

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2728
بابا استفاده کن حیفه نفروش

نمیدونم چکارکنم

انشاالله که جبران میکنین

مرسی گلم