2733
2734
عنوان

سلطان‌سوتی‌اعدام‌شد😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

انشالله حال دلت خوب بشه و همیشه شادو تندون باشی این فکرا و این حرفارو بریز دور.مخل حرفای بقبه ام نده بچسب به اینده و تلاش و ارامش خودت که قطعااا توش موفق میشی❤

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2728
چارمی رو نمیتونم باور کنم اصن😐😐😐

می دونم باورش برا خودمم سخته  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
نمیدونم چرا خندم نگرفت😞😞 بیشتر بی مزه بود تا با مزه

اخه اینا گندام بودن 

خنده ندارن کههههههه

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2738
من خیلی دوست دارم با همچین ادمی زندگی کنم...همش بهش بخندم... اما همسرم اینجوری نیس... 😭

را با همچین ادمی زندگی کنی 

باور کن سر دوروز خسته میشی 

دیوونگی تا چههههههه حدددددددددد

منم که شدم دلقک همه

ببخشید یکم خنگی. ایناسوتی نبود

همین بگو دیگه  

😂😂😂😂😂بیام‌تورو ب فرزند خوندگی قبول کنم هر روز بشینم بهت بخندم😂😂😂😎😂

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706