2726

سلام دوستان هفده روزه زایمان کردم وقتی نی نیدنیا اومد کلی شکممو فشار داد تا چیزی نمونده باشه. ماما گفت دستکش مخصوص تمام شده چون اذیت میشی هم دستمو داخل نمیکنم هروقتدیدی اذیتی یه سونو بگیر!!!

روز دوازدهمکه رفتم مطبش گفتم هنوز خونریزی دارم تا چهل هست ولیاگه دیدی ادامهداره یا زیاد میادبرو سونو بده!!چهار روزبود که قطع شدهبود ولیاز امروز صبحهزیاد میاد. غیرطبیعی نیست؟؟کمی مث دردپری همدارم              

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.