2726

خیار و زردآلو؟؟؟

یا هندونه و خربزه؟؟؟

شربت و شیرینی و چای هم هست

رهام کوچولومون در تاریخ ۱۰خرداد بدنیا اومد...خوش اومدی مامانی😚😚😚😚😚😚

به کیا؟

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میوه میدن‌؟؟

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2728

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
بهتر نیس مهمون قبول نکنی؟

اونم وقتی نوزاد چند روزه تو خونه داره

حالا مادربزرگ پدر بزرگای بچه هم بنظرم فقط یه چند دقیقه ببینن و برن 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
شما ب کسی ک اومد خونه تون آب میدین؟

فکر کردم جشنی چیزی میگیرین...بیا منو بخور

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

عزیزم حالا لزومی نداشت سنتو بگی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
گیلاس و زرد الو .الوچه .اینا رو هم بزار .اگه وضع مالیتون هم خوبه اجیل هم بگیر

آجیل گیر خودمم نمیاد. مگه عیدع؟

رهام کوچولومون در تاریخ ۱۰خرداد بدنیا اومد...خوش اومدی مامانی😚😚😚😚😚😚
2706