2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شلوار جین تو مراسم رسمی!

اره گلم منم واسه همین دارم نظر سنجی میکنم ،بنظرتون شلوارم چجور باشه  جذب و پارچه ای کشی؟؟

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
چه کیف و کفشی بگیرم چه رنگی و چه مدلی؟؟

کیف و کفش ست بگیر نمیدونم چه مدلی میپسندی گلم ولی یا سفید باشه یا یکم صورتی یا کالباسی توش باشه 

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
2731
اره گلم منم واسه همین دارم نظر سنجی میکنم ،بنظرتون شلوارم چجور باشه  جذب و پارچه ای کشی؟؟

با اون مانتو باید جذب باشه

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
کیف و کفش ست بگیر نمیدونم چه مدلی میپسندی گلم ولی یا سفید باشه یا یکم صورتی یا کالباسی توش باشه  ...

من از نظر شما خوشم اومد چون به سلیقه من نزدیکه چیزی که گفتین💚🙏

اومدم از همه خداحافظی کنم تیکرم رو بخونید

به درخواست چند تا نی نی دوست مهربون من نرفتم تا چشم شما ها درآد ارع من 12 سالمه اره من مامان و بابام ولم کردن به تو چه😝مهمم نیست هرچی بهم بگین🙏🏻🌹دوستای نی نی سایتی خوبم ممنون که با من همدلی کردین.اگه جوابتو ندادم فکر نکن کم آوردم نه چون تو بیشعوری😘میمونم تو نی نی سایت تا جونتون درآد.😝😘با این حال احترام میزارم بهتون نه مثل شما توهینکنم🙏🏻🌹❤️من تبسم هستم 12 سالمه ععاشق رنگ بنفش و ابی و مشکی ام عشق لواشکم و ترشی جات چیز های تند هم دوست دارم پاستیل شکری درازا از این ترشا هم عشقهرپ گوش میدم کمدی نگاه میکنم عاشق برند نایک تو لباسم و برند کیندل تو شکلات ها و گلین تو لواشک ها. عاشق طبیعتم و حیوانات💜عاشق فیلم هری پاتر. 
2738
من از نظر شما خوشم اومد چون به سلیقه من نزدیکه چیزی مه گفتین💚🙏

چه خوب خداروشکر عزیزم😘

پس همون شلوار سفیده ام خوبه باهاش؟؟ هم جذبه هم کشیه

اره با رنگ مانتوام خوب میشه

اره با رنگ مانتوام خوب میشه

دست گلت درد نکنه یه شال سفید خوشگل دیگه هم دارم از اینی که رو سرمه بهتر میمونه رو سرم اونم بپوشم عالی میشه 

مبارکت باشه نازه  البته با روسری قشنگ تر بود ی  روسری نباتی صورتی  با کیف کفش نبات ...

روسری بهم بیشتر از شال میاد همیشه درست گفتی با این مانتو روسری جور تره ولی رنگ شیری یا سفید یا نباتی

2706