2726
عنوان

آه....امان از دست شما..

286 بازدید | 32 پست

امان از دست شما ای ظروف کثیف که زبانتان را برای من از توی سینک درمی آورید..

امان از دست شما ای ظروف از کابینت درآمده وچیده شده در سراسر آشپزخانه..

امان از دست شما همسر بی تربیت که چشم نداشتی ببینی شبی را در منزل مادرت به سر بردم(خیر نبینی مرد)

امان از دست شما همسر خاک به سر(خدا نکنه) که الان زنگ زده ای میگویی ناهار درست کنم که امروز به منزل می آیی...

امان از دست شما فحش های پاستوریزه که دلم میخواهد همه تان را روانه شوهر کنم...

اماااان

(خانومایی که وضعیتشون مثل منه بیاین جیغ بزنیم)

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا نفهمیدم چی گفتی... که ببینم وضعیتم متل شماس یا نه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
شما حتما یه نویسنده موفق میشی شک نکن

😂

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2706