2737
2734
عنوان

چله آیت الله حق شناس

353 بازدید | 26 پست

بچها من یه حاجت دارم خیلیییی سنگینه و سخت میخوام بگیرم میترسم چون دیگه تیر آخرمه میترسم بگیرم حاجت روا نشم دیگهههه هیچ ب نظرتون چیکار کنم؟؟؟

اصلا کسی حاجت گرفته حاجتتون سخت بود؟؟

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از شرایط استجابت دعا اینه که توایمان داشته باشی وقتی دعا کردی حاجت روا میشی!

اول ناامیدی رو از خودت دور کن 

من خیلیییییییییارو دیدم که بااین ختم حاجت گرفتن .

کاربری دست دو نفر ❤برای حاجتم صلوات بفرستید ممنون❤

دوستم به نیت ازدواج کردن من برام گرفت روز چهلمش عقدم بود

موقع گرفتن سعی کن یه گناه رو انجام ندی یا یه واجب مثل نماز رو با دقت بیشتر بخونی...

انشاءالله گره کارت باز بشه عزیزم ❤️

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2738
من حاجت نگرفتم دو بار هم گرفتم

شاید رعایت نکردی نشونه هم نگرفتی؟؟

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

رعایت کردم

نشونه‌ای نبود حاجتم

ایشالا شما حاجت روا شی

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

شرط حاجت روایی این چله اینکه تحت هیچ عنوانی حتی کوچکترین گناهم نکنی و نمازهاتم حدالامکان اول وقت بخون تاثیر داره،اگه گناه نکنی حتما حاجت روا میشی😃😘

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
چه دوست خوبی داری من ب هرکی التماس میکنم چله بگیره برام ردم میکنه

خودت چرا نمیگیری عزیزم. 

من خودم هم یه ختم میگیرم بی تاثیر نیست برام...خودت بگیر عزیزم. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

لزوما هرکی ک حاجت گرفته نشونه ندیده دوستای خودم خیلیاشون حاجت محال گرفتن ولی اونا خیلیییییی مراقب بودن یکیش میگفت یکی تو خونه خیلی اذیتم میکرد هرکاری میکرد جوابشو نمیدادم میرفتم ی اتاق دیگه ذکر میگفتم کلا خشمگین شدی باید کنترلش کنی اصلا عصبانی نشو سعی کن تا گناه ازت سرنزنه

من خودم گرفتم ولی بدرفتاری داشتم با خانواده😂با مادرم نمازمم قضا شد یکبارم غیبت کردم دیگه خراب کردم حاجت نداد

این تاپیکم توضیح دادم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4195081/اوناییکه-حاجت-دارن-و-میخوان-حتما-حاجتشونو-بگیرن-بی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706