2737
2734
عنوان

شده حس کنین این حقتون نبوده؟

156 بازدید | 18 پست

من قیافم خیلی خوبه تعریف از خود نمیکنم همه میگن که قیافم خیلی عالیه و چقد خوشگلم ولی....

عاشقانه ازدواج کردم ولی به دلایلی وضع مالیمون بد شد و ماشینمونو از دست دادیم..شوهرمو خیلی دوس دارم ولی همش میگم الان من میتونستم پاریس یا امریکا باشم ولی تو این زندگیه پر از استرسم.خدایا شکرت

خیلی وقتا ......این زندگی حقم نبود

خداوندا ! پاهایم سست است. رمق ندارد. جرأت عبور از پلی که از جهنّم عبور می کند، ندارد. من در پل عادی هم پاهایم می‌لرزد، وای بر من و صراط تو که از مو نازک تر است و از شمشیر بُرنده تر؛ اما یک امیدی به من نوید می دهد که ممکن است نلرزم، ممکن است نجات پیدا کنم. من با این پاها در حَرَمت پا گذارده ام و دورِ خانه ات چرخیده ام و در حرم اولیائت در بین الحرمین حسین و عباست آنها را برهنه دواندم و این پاها را در سنگرهای طولانی، خمیده جمع کردم و در دفاع از دینت دویدم، جهیدم، خزیدم، گریستم، خندیدم و خنداندم و گریستم و گریاندم؛ افتادم و بلند شدم. امید دارم آن جهیدن ها و خزیدن ها و به حُرمت آن حریم ها، آنها را ببخشی. خداوندا ! سر من، عقل من، لب من، شامّه من، گوش من، قلب من، همه اعضا و جوارحم در همین امید به سر می برند؛ یا ارحم الراحمین! مرا بپذیر؛ پاکیزه بپذیر؛ آن چنان بپذیر که شایسته دیدارت شوم. جز دیدار تو را نمی‌خواهم، بهشت من جوار توست، یا الله!       بخشی از وصیت نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی 😭         خوشا راهی ک پایانش تو باشی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله بسیوووووور،نه تنها من گفتم حق ام این نبود بلکه مشاورم هم میگفت دور و بریامم میگن😁😁😁

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2728

خیلی وقتا گفتم وقتی فهمیدم بی سرپرست هستم گفتم و گلایه کردم وقتی مادر و پدر و خواهرمو با هم هست دست دادم گفتم...این زندگی واقعاااا حق من نبود

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
خیلی وقتا گفتم وقتی فهمیدم بی سرپرست هستم گفتم و گلایه کردم وقتی مادر و پدر و خواهرمو با هم هست دست ...

منم از وقتی که بچه طلاق شدم تا الان این زندگی حقم نبوده.هیچوقت همه چیو باهم نداشتم همیشه یه جای کار میلنگیده برام

2738
نه ولی من میتونستم با یه ادم خیلی رده بالا و انچنانی ازدواج کنم

اشتباه میکنی ادم با افکار و موقعیتش میتونه واسه خودش موقعیت ایجاد کنه...یعنی مثلا اگر من یه ادم معمولی و دیپلمه هستم نمیتونم جایی میون جراحان پزشکی داشته باشم حتی اگه لباس جراحارو بپوشم///

دخترم تمام زندگی من
نه ولی من میتونستم با یه ادم خیلی رده بالا و انچنانی ازدواج کنم

چرا نکردی؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706