2733
2734
عنوان

دیدن سوسک تو سینک

706 بازدید | 15 پست

بچه ها من یکسال بود تو خونم سوسک ندیده بودم، چند روز پیشرتو آشپزخونم یه سوسک دیدم ولی در حال مردن بود. حالا امروز یه دونه زنده تو سینکم دیدم. یکی هم جلو ورودی آشپزخونم. بنظرتون ممکنه سوسک از سینک بالا بیاد؟؟ 

چ خاکی به سر بریزم متنفرم از سوسک

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پودر مورچه بگیر فقد واسه مورچه نیس خیلی قویه بریز زیر کابینتا احتمالا از چاه میاد تو چاه اشپز خونه تینر بریز 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2728

عزیز ببخشیدا ولی شاید اشپز خونه کثیفه چون از کثیفی هم سوسک میشه

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

سوسک چاهه لابد که از سینکت اومده بیرون...خونه ما هم چاهش سوسک داره من تمام ورودی ها رو بستم . سر چاه بالکن آشپزخونه رو هم دستمال زدم داخلش بعد روش کاغذ گذاشتم دور تا دور پوشوندم... برای چاه حموم چای صاف کن گذاشتم تا توریش ریز باشه نتونن بیان بالا.. از اون چای صاف کنا که شکل فنجونن و در دارن.. داخل ظرف شویی اون قسمت که لوله ها وصل شدن رو پوشوندم.. فضای خالی از لوله ماشین لباسشویی رو هم همین طور

سوسک چاهه لابد که از سینکت اومده بیرون...خونه ما هم چاهش سوسک داره من تمام ورودی ها رو بستم . سر چاه ...

تینر بخر چند وقت یه بار بریز تو چاها دوباره بپوشون

2738

من از ترس سوسک هر روز داخل سینک وایتکس میریختم و هر شب هم داخلش رو اب پر می کردم می موند صبح دریچه رو برمیداشتم میرفت.. باز کار شستن ظرفم تموم میشد دریچه رو با اب می بستم .. من قزوینم.. یه عالمه سوسک های ریز به شهر حمله کردن منم که وحشت دارم.. خدا رو شکر دارن میرن کم شده

من از ترس سوسک هر روز داخل سینک وایتکس میریختم و هر شب هم داخلش رو اب پر می کردم می موند صبح دریچه ر ...

منم متنفرم، الان میرم کارایی ک گفتی رو انجام میدم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
منم متنفرم، الان میرم کارایی ک گفتی رو انجام میدم

یه اسپری هست سیاه رنگ مثل ظرف شیشه پاک کنه اسمش هکره... عالیه... هر هفته دور تا دور خونه و آشپزخونه رو بزن که اگه سوسک یا حتی مگسی بیاد خونت خودش می میره

اره باید این کارو بکنم.. هوا گرم بشه میان.. فقط تابستونااا... اونم فعلا خبری ازشون نیست الحمدالله

از چاه دستشویی ما میومد تو دستشویی ادم میدید وحشت میکرد میگفتی فقد سریع شلوارمو بکشم بالا بپرم بیرون  مامانم یه تینرو خالی کرد توش پودر مورچه ام گرفت پاشید همه جای دستشویی یکی دوساعت اب نگرفتیم دیگه خبری نیس ازشون گوش شیطون کر 

من از ترس سوسک هر روز داخل سینک وایتکس میریختم و هر شب هم داخلش رو اب پر می کردم می موند صبح دریچه ر ...

اره کرج و تهرانم حمله کردن من دیشب یه دونه رو سرامیک دیدم 

نتونستم بکشم قوطی گوش پاکنمون تموم شده بود اونو گذاشتم روش گیر کرداونجا گفتم بزار بمونه فعلا صب مامانم پامیشه اعدامش میکنه صب دیدم بدبخت انقد دستو پا زده همونجا سکته کرده😂😂😂😂

2706