2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینم شماها با بچه هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 82 پست
خدامادرتون وحفظ کنه نمیدونم والا دخترم که میگه ازدوست دادشتن زیادیشه خدا کنه همین باشه😊

مرسی همچنین شما...همینه دقیقا...ماادم بزرگا تاوقتی کسی رو دوست نداشته باشیم بهش ابراز عشق نمیکنیم چ برسه ب بچه ها ک ته پاکین

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه بودم قشنگ خودم با خودم بازی میکردم حسابی کاری به بقیه نداشتم یادمه قشنگ 

منم همینطور همون زمانم انزوا طلب بودمو تو خودم بودم 😂

زودتر یه بچه دیگه بیار باهم بزرگ میشن هر دوشون بچه دومتم با این بازی میکنه کارت نداره 

ای کاش نگاهت زیر نویس داشت ...   
2731
وای من فکر کردم دخترم بزرگ بشه بهتر میشه. دختر من دو سالشه همینه. حتی اجازه دستشویی رفتن نمی ده می گ ...

میخوام برم دسشویی گریه میکنه هزارتا کار میگه بکنم تا اجازه بده برم 

بگو اگه بازی کنه همش میگه تو هم بیا به خدا به هیچکاری نمیرسم اینقدر خستم یه غذا هم نمیتونم بزارم&nbs ...

میدونم ..سخته گلم چن سالشه

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
خوبه ک عزیزم بزرگه ماشالا میتونی با نقاشی سرگرمش کنی یا با فیلم ‌من ک دوقلوهامو با جارو برقی سرگرم م ...

میگه باید تو هم باشی ببینی دارم نقاشی میکنم 

2738
عزیزم خدا حفظش کنه 

مرسی گلم😘🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

من کارتون صبح تا شب ، خودشم با خودش بازی میکنه و نقش کارتون هارو اجرا میکنه ، بعدم میاد سراغ من یکی دوساعت کلنجار میرم باهاش ، قایم موشک خمیر بازی ، باردارم بیشتر نمیکشم😑😑

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

پسر منم چهار سالشه دقیقا همینه .اصلا تنهایی بازی نمیکنه .. حتما باید یکی باهاش بازی کنه ..پارکم که نمیشه برد .تو خونه تاب داره اصلا نگاش نمیکنه تو پارک باز همش میشینه رو تاب میگه تاب بده .. 

برنامه کودک نهایت پنج شش دقیقه ای بشینه تنها نگا کنه همونم بعد صدا میزنه بیا تو هم ببین .. 

نوه منم یک سالشه وقتی میادخونمون روانی میکنه من و نمیزاره پاشم یه چایی بزارم همش بایدبشینم که خانوم ...

ای جانم ، نوه دارین ؟ ببخشید میشه بپرسم چند سالتونه ؟

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 
پسر منم چهار سالشه دقیقا همینه .اصلا تنهایی بازی نمیکنه .. حتما باید یکی باهاش بازی کنه ..پارکم که ن ...

مشکل منم همینه نمیدونم کجای کار اشتباه کردم یا اگه اینقدر بی حوصله ام چرا بچه اوردم به خدا خیلی ناراحتم اصلا باباشم شب میاد به اونم گیر میده لباس در نویرده میگه بیا بازی اونم خسته اصلا انرژی نداریم در مقابل این بچه دلم براش میسوزه ولی داریم نابودم مییشیم 

2706