2410
2553

والا من مرد بودم به شخصه قبول نمیکردم من برم بیرون کلی زحمت بکشم ولی زنم بشینه خونه،کارای خونه روهم نکنه..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
این چیزا مد شده تازگیا ندیدی هرکی و میبینی با افتخار‌ میگه وای‌من‌غذا بلد نیستم‌درست‌کنم فقط از بیرو ...

دیروز ی تاپیک زدم ک مامانم کار خونه انجام نمیده میگ وظیفمه مگ کلی ریختن ک ارا مگ کلفته بعدم بستن تاپیکو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانه داری رو دوس ندارم اصلا.

میدو  نی چرا ؟ 

از بچگی تویمخمون کردن زن شاغل  و کارمند بشیم .

خانه دار شدی و خانه داری کردی یعنی بدبختی و ارزشی نداری .

و این گند زد به زندگیامون 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2720
والا من مرد بودم به شخصه قبول نمیکردم من برم بیرون کلی زحمت بکشم ولی زنم بشینه خونه،کارای خونه روهم ...

بخدا اینا اینجورین میگن مگه کلفتیم اصن درکی از مسئولیت و رندگی مشترک ندارن فک کن چقد بد

اسمش روشه دیگه زن خانه دار خودش ی شغله اسونم نیس ولی خب بعضیا شونه خالی میکنن   ...

بدون حقوق و بدون تشکر و پاداش بدون هیچ پشتوانه ای 

واقعا ظلمه 

زنی که داره تو خونه مرتب کار میکنه و محیط خونه رو مدیریت میکنه و بچه هارو تربیت میکنه از جوونیش از خوشیش از درآمدش میزنه از آزادیهاش میزنه واقعا از خودگذشتگی کرده 

ببین تا قبل اومدن بچه هیچ مشکلی پیش نمیاد؛ اما وقتی بچه بیاد خانوم هم باید خانه داری کنه؛ هم همسرداری و هم تربیت بچه و ... اینا با هم خیلی سخت و طاقت فرساست. اما مرد همون کار بیرون فقط...

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
2714
کی گفته اینو مگ چی میش زنم کار کنه

دیروز من تاپیک زدم ک مامانم کار خونه رو میکنه سرمون منت میداره تازه ما همش خونمون جنگله اگه خودم کاریو نکنم اونم نمیکنه بعد اینا پریدن بم ک مگه زن کلفته مگ نوکرتونه

بخدا اینا اینجورین میگن مگه کلفتیم اصن درکی از مسئولیت و رندگی مشترک ندارن فک کن چقد بد

من خودم خانه دارم .

اما وقتی میبینم به زن خانه دار هیچ ارزشی نمیدن و  به چشم نمیاد خب معلومه ادم زده میشه .

طرف شاغله درامدش خیلی کمه آ . به قول خودش پول غداشم جور نمیشه با اون . بیا و ببین چه ارزش و منزلتی براش میزارن . اونوقت من خانه دار بشورم بپزم و ... بی ارزش . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
ببین تا قبل اومدن بچه هیچ مشکلی پیش نمیاد؛ اما وقتی بچه بیاد خانوم هم باید خانه داری کنه؛ هم همسردار ...

اره ولی اینکه قبول نکنی وظیفته  خیلی احمقانس البته منظورم با شما نیس

دیروز ی تاپیک زدم ک مامانم کار خونه انجام نمیده میگ وظیفمه مگ کلی ریختن ک ارا مگ کلفته بعدم بستن تاپ ...

نسل مامان ها و مامان بزرگای ما مگه آدم‌نبودن؟ به خاطر اینه که احساسی فکر‌میکنن و بی منطق ،کلفت کارش کلفتیه بابتش‌پول میگیره از‌رو اجبازه نه عشق 

مادر با عشق‌به‌بچه هاش‌به شوهرش رسیدگی‌میکنه ،تربیتشون‌میکنه بچه ای که نبینه تو خونه مادر مسولیت‌پذیره چجوری بعدا میخواد مسولیت پذیر شه؟ اگر کار خونه کلفتیه پس واقعا متاسفم واسشون ....اینا به بلوغ فکری نرسیدن 

پس‌مردم‌بگه من مگه کارگرم کار کنم بریزم‌تو شکمه شماها

پرو قرنیه مشکی🖤😈
بدون حقوق و بدون تشکر و پاداش بدون هیچ پشتوانه ای  واقعا ظلمه  زنی که داره تو خونه مرتب ...

من شاغلم..کنارهمه این کارا که گفتین بیرونم کارمیکنم..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706