2737
2739
عنوان

نی نی یار_۵میشه بیاین

692 بازدید | 81 پست

...

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

@نی_نی_یار_5    عزیزم استارتر با شما هستن  

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@نی_نی_یار_5   بیا عزیزم🤗🤗🤗این کاربر کارتون دارن 😉😉😉

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2731

بچها میشه برام نی نی یارو تگ کنید؟؟؟مرسی

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
@نی_نی_یار_5   بیا عزیزم🤗🤗🤗این کاربر کارتون دارن 😉😉😉

مرسی

2738

نی نی یار عزیز دیشب یه نفر اومد توی تاپبک من و ادعای پیشگویی داشت و اسم و فامیلی و اعضای خانواده من رو میاورد ..ک باعث شد همه بترسن و اخرم منو متهم ب دروغگویی کنن ک اکانت خودته و تاپیکمو گذارش زدن..راستش این خانم چند باری توی تاپیکای قبل هم منو اذیت کرده ک هر دفعه من چیزی،نگفتم ولی واقعا داره شورشو درمیاره و هی میگه میخوام روتو کم کنم و فلان....خواهشا رسیدگی کنید...

نی نی یار عزیز دیشب یه نفر اومد توی تاپبک من و ادعای پیشگویی داشت و اسم و فامیلی و اعضای خانواده من ...

قضیت جدیها ! من فکر کردم شاید خودتی قصد اذیت داری ولی مگه ممکنه خودت بگی آی پی چک کنن

ببخشید!!!

شاید اعضای خانوادته 

قضیت جدیها ! من فکر کردم شاید خودتی قصد اذیت داری ولی مگه ممکنه خودت بگی آی پی چک کنن ببخشید!!! ...

اخه کسی ایدی من  نمیدونه منم ن عکسی گذاشتم نه هیچی ـــ این خانمم فک نکنم اعضای خانوادا باشه انگار دشمنی داره بامن

اخه کسی ایدی من  نمیدونه منم ن عکسی گذاشتم نه هیچی ـــ این خانمم فک نکنم اعضای خانوادا باشه انگ ...

اتفاقی موقعی که توی سایت بودی گوشیتو کسی ندیده؟ شاید خبر دارن و تو نمیدونی 

حتما ب نی نی یار بگو پیگیری کنه 

اتفاقی موقعی که توی سایت بودی گوشیتو کسی ندیده؟ شاید خبر دارن و تو نمیدونی  حتما ب نی نی یا ...

اره اگه بیاد ....

خواهشا گزارش نزنید ...خوشتون نمیاد تاپیکو ترک کنیدـ

2706