2733
2734
عنوان

دیشب با شوهرم دردل کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 63 پست

حالا سر فرصت ازش بخواه ماهیانه یه چیزی برات بریزه 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این بحثا فقط باعث دعوا میشه کار خوبی نکردی وقتی راجب چیزی بحث میکردین کمبودارو کوبیدی سر همسرت شما باید وقتی از چیزی ناراحتی همون موقه جواب بدی اگه اونموقه کفش نگرفت میگفتی من دوست داشتم ایک کفشو داشته باشم ولی تو نخریدی .نه اینکه همشو جمع کنی یه جا بکوبی سرش .گفتن این چیزا الان اهمیتی نداره نه اون زمانا برمیگرده که برات جبران کنه .نه قربون صدقت میره که الهی بگردم پاشو بریم برات بگیرم.یکمم کفری میشه و حالت تهاجمی میگیره .سیاست داشته باش یکم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه چه اشتباهی دیگه یه مانتو این چیزا چیه که نباید بخوای وظیفشه برات بگیره تو هم داری برای اون زندگی ...

زحمت خانمای خانه داردیده نمیشه 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2728

خدارو شکر کن به دعوا ختم نشده معلومه آدم غرغرویی نیستی وگرنه شوهرت میزد به سیم آخر...خوب کردی گفتی وجوری گفتی که به غرورش برنخورده...سبک شدی حداقل ...ولی سعی کن این بحثا رو ادامه ندی که بهمش بریزی واونم بخاد عکس العمل نشون بده...بلاخره اگه داشته باشه که میخره برات🌹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
کار خوبی کردی گفتی.... شوهرت میتونه بخره و کوتاهی میکنه؟؟؟ 

نه که کوتاهی کنه ولی بخواد میتونه هر ماه برام بده یه چیز بخرم مثلا ی ماه بده کفش ی ماه بده مانتو ولی نمیده فقط خرجی که اونم تا سر ماه کم میارم

گاهی لیاقتمون خیلی بالا تر از داشته هامونه

خوب کردیا 

ولی شاید خیلی شرمنده شده ، بضی مردا وقتی زنشون چیزی میخان و نمیتونن ناراحت میشن 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2738
این بحثا فقط باعث دعوا میشه کار خوبی نکردی وقتی راجب چیزی بحث میکردین کمبودارو کوبیدی سر همسرت شما ب ...

اینجوری دعوا میشه

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

عزیزم رک حرف بزن، زن و شوهر نباید با کنایه حرف بزنه. حتما یه مانتو آرزوت نبوده بلکه یه خواسته ای بوده که برآورده نشده. باید حتما بهش بگی. بعدشم بگی به خاطر وضعیت مالی من صرف نظر کردم انشالله دستت باز شد برام بخر. 

من با آون قسمت از حرفت مخالف که می گی آدم هر چی ببینه و خوشش آمد و نخرید خوشبخت نیست. اینو یادت باشه خواسته های آدم بی نهایت هستند ولی امکانات آدم محدود، و آدم بر اساس امکانات ش می تونه خواسته هاش رو تامین کنه. این اصل نه تو خونه بلکه تو کل دنیا صادق هست اولین اصل اقتصاد همینه.

آخه وقتی پول دستش میاد نمیدونی چجوری خرج میکنه بدون حساب کتاب. من 9 ماهه میخوام برم دکتر اما نمی ...

خب چرا عزیزم ؟ مدیریت کن پولاشو .قشنگ باهاش حرف بزن بگو اینجوری نمیشه زندگیو چرخوند تا کی با این وضع پیش بریم .برا پولت برنامه ریزی کن 

مدیریت پول توخونه رو بعهده بگیر والا من شوهرم فقط پول بنزینشو ازم میگیره چون ولخرجه نمیدونه پولاشو چیکارگنه میزنه یهو ی عالمه میوه ی عالمه لباس میخره منم حرص میخورم ولی الان مدیریت با منه تو ی دفترچه همه خرجها رو مبنویسم 

آخه وقتی پول دستش میاد نمیدونی چجوری خرج میکنه بدون حساب کتاب. من 9 ماهه میخوام برم دکتر اما نمی ...

کار بدی نکردی دعوا که نبوده حرف زدین ولی توی این شرایط این اوضاع برای خیلی ها هست از خیلی چیزا باید بگذری اینکه خوشبختی رو توی خریدن لباس و این جور چیزا ببینی واقعا درست نیست 

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2706