2737
2734

بوی بدن عشق ادم که دیوونه کنندس❤ ، بوی لواشک و ترشیجات ، بوی لاک پاکن، بوی خمیر بروساژ دندون و اون خمیر دندونای توت فرنگی بچه گیامون ،بوی ادامس توت فرنگی و ادامس خرسیییی ، بوی سیگار و قلیون البته از کشیدنشون متنفرم ، بوی بنزین ، بوی چوب 

آسون ترین کار دنیا گفتن حقیقته و سخت ترینشم اینه که به کی بگی😊😊
بوی هندونه وقتی قاچ میزنی البته بیشتر قدیما الان خیلی بو ندارن

الان که میوه ها اصلا بو ندارن طفلکی بچه هامون.یادمه بچه بودم مامانم همیشه یه سیب قرمز تو طاقچه خونمون میذاشت خونمون همیشه خوشبو بود الان با کله میرم تو نایلون خرید سیب دریغ از بو

عضو قدیمی با کاربریه جدیدم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بوی پیتزا وقتی هنوز تو جعبه هست وتو ماشینی منتظری یه جای خوب پیدا کنی بخوریششششش

واااای دقییییییقن😍😍😍

🤣🤣🤣مراحل پیتزا خوردن منو گفتی🤣🤣🤣

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

بنزین نفت سیگار گازوئیل نم بارون نوزاد بو حموم 😀این صابون سبزا. دیگه بو نویی کتاب. وقتی سر صب که هنوز افتاب نزذه میری توحیاط هوارو میکشی تو ریه بوی سبزاون موقع.

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738

بو چسب رازی. وای عاشقشم . من غششش

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

شما هم مثل من وقتی میخونید پستارو بوش میاد زیذ دماغتون یا من خل شدم  

شما هم مثل من وقتی میخونید پستارو بوش میاد زیذ دماغتون یا من خل شدم  

2706