2726
عنوان

۲۴ سالگی برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 51 پست
از نظر بقیه خوب

با یه مشاور مشورت کن به دام کمال طلبی نیفتی، بعدم صبر کن یه کیس خوب بیاد

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو یه فرهنگی زندگی می‌کنم که هزار بار در روز اشکمو در میارن بابت این موضوع

وااییی نه ازدواج نکن حیفی 

به اینو اون هم کاری نداشته باش

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728

منم رادیولوژی خوندم..استخدام شدم..۲۵سالگی ازدواج کردم..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

عزیزم شوهر که نذری نیست دیر بجنبی تموم بشه،

باید صبر کنی فرد مورد علاقت پیدا بشه و ملاک هایی که تو میخوای رو داشته باشه

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

دیگه الان زمونه ای نیست فقط به خاطر حرف مردم ازدواج کنی منم بیست و سه سالمه و تقریبا شرایط شما رو دارم ولی یه تنه مقابل همه وایستادم و با هیشکیم ازدواج نمیکنم الا اونی که میخوام اگه اونم نشد با هیشکی ازدواج نمیکنم تازه الانم نه چند سال دیگه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          
سنت زباد بالا نیست اگه واقعا فکر میکنی که از تو پایینترن عجله نکن..بخاطر یه فکر بچگانه یه عمر زندگیت ...

منم همینطوری فک می‌کنم بخدا. ولی تحت فشار خانوادمم به شدت و اینکه همه ی دوستام ازدواج کردن منو گذاشتن کنار. تنهای تنهام

ببین یا سنشون زیاده، مثلا در حد ۳۵ ، یا خودشون مستقیما میگن منو بخاطر شغلم انتخاب کردن و...

35 سال به نظرم فاصله سنیتون خیلی زیاد نیست اگر آیتم های دیگه خوب باشه

چرا به خاطر شغلت؟ خودشون شغلشون چیه مگه؟

تحصیلات و پول برات مهمه؟

منم ۲۴ سالگی ازدواج کردم سن مناسبیه برا ازدواج ولی شما اگه مستقلی چه عجله ای داری؟هر موقع موقعیت مناسب داشتی ازدواج کن چون شرایط اجتماعی و اقتصادیت خوبه.

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری یه حاجت بزرگ دارم لطفا اگه زحمتی نیست برا برآورده شدنش یه صلوات بفرست  ممنون. 
2706