2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه اپلیکیشن دارم هر هفته رو وزن و اینا رو زده برای هفته بیست و سوم زده بود بالای چهارصد و پنجاه گرم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
وای خانما من دوتا بچه کوچیک دارم الان تست زدم باردار بودم دکتر سقط میکنه برم

گناه داره نکن با بچت این کارو این کار با قتل هیچ فرقی نداره اون بچه هم مثل دو تا بچه دیگتون بچه شماست و حق زندگی داره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
گناه داره نکن با بچت این کارو این کار با قتل هیچ فرقی نداره اون بچه هم مثل دو تا بچه دیگتون بچه شماس ...

خواهر تقریبا چندماهه پیش شوهرمو تو وضع بسیار بدی بایه زن دیدم ولی متاسفانه وایسادم هنوز کاملا افسردم این بچه هامم گوشه گیر شدن خاک بر سرم که جلوگیری درست نداشتم نمیتونم یکی دیگه رو بدبخت کنم😔

خواهر تقریبا چندماهه پیش شوهرمو تو وضع بسیار بدی بایه زن دیدم ولی متاسفانه وایسادم هنوز کاملا افسردم ...

مگه اون بچه خدا نداره اینقدر به خدا بی اعتمادی 

از کجا معلوم اون بچه بد بخت میشه از کجا معلوم یه آدم خیلی موفق در آینده نشه 😔 اون بچه زنده است 

من ۲۱ هفته ام بچم ۳۴۲ گرم بود🥰🌸

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
خواهر تقریبا چندماهه پیش شوهرمو تو وضع بسیار بدی بایه زن دیدم ولی متاسفانه وایسادم هنوز کاملا افسردم ...

وااااای 😢 خدا ب دلت صبر بده این مردا چ مرگشونه 

واقعا حق داری

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
مگه اون بچه خدا نداره اینقدر به خدا بی اعتمادی  از کجا معلوم اون بچه بد بخت میشه از کجا معلوم ...

من انقد قوی نیستم که حال دلمو خوب کنم که بتونم یه بچه دیگه پرورش بدم عزیزم که موفق باشه انقد ضربه ی بدی بهم وارد شده که تمام تلاشم اینه این دوتا کمتر اسیب ببینن بخدا تو شرایط من نیستی 

تو ۲۳ هفته فسقلی منم ۵۰۰ گرم بود نگران نباش نرماله

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706