2726
مزسی گلم❤ولی با ی حرفش ک گف زشتی دلم شکست چون همیشه با مامانم مقایسه میشدم ومیگفتن اتگار دخترت نیس ☺

فدا سرت،منم با مامانم زیاد مقایسه شدم و میشم و جالب اینه که هرجا میریم فک میکنن عروسمون دختر مامانمه و من عروس🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تجربه شو داشتم بنظرم بشین تا یکی بیاد سراغت ک لیاقتتو داشتع باشه واس ب دست اوردنت جون بده 

نیس 

مشکلات زیاد دارم دوس دارم یکی کتارم باشه ولی توهیچی شانی نداشتم

2728

فقط اون تیکش که گفت اگه خوب بودی رو زمین نمیموندی!

یعنی باید خون گریه کرد واسه همچین تفکری

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

وااای. الان دیدم. چه خبر بود. چه قدر فحاشی

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
زشت باشی بهتر از اینه که مثل اون بیشعور باشی

اره درست میگی

ولی همیشه خوشگلا خودشونو برترمیبینن وبقیه فکرمیکنن فقط اونا لایق خوشبختین برسه به یه زشت میگن شانس داشته

تاپیک قبلیم دعواشد

اره دیدی 🤣 نمیدونم چرا امروز همه دعوا  دارن تو تاپیکا

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
نیس  مشکلات زیاد دارم دوس دارم یکی کتارم باشه ولی توهیچی شانی نداشتم

اومدن یکی مث گذشته من خودش میشه ی مشکل بزرگ بجای رسیدم ک خانوادم بخاطرش ولم کردن انگار اصن نبودم تا اینک  ازدواج کردم و عاقل شدم تازه فهمیدم حق داشتن و من گذشتمو نابود کردم هییی

یکم به خودت برس هرجایی رفتی یخورده گرم و باکلاس برخورد کن..رفتار لوند یادت نره...یه ختم قران هم بردار دبه نیت ازدواجت شروع کن به خوندن مطمعن باش تا ختم تموم نکردی یکی میاد سراغت.من ازختم قران حاجت زیاد گرفتم

اره درست میگی ولی همیشه خوشگلا خودشونو برترمیبینن وبقیه فکرمیکنن فقط اونا لایق خوشبختین برسه به یه ...

عزیزم خوشگلی سلیقه ایه.مطمئنا تو هم ب نظر یسریا خوشگلی یسریا خوششون نمیاد ازت.مهم اینه کسایی که برات مهمن تورو چجور ببینن

عزیزم خوشگلی سلیقه ایه.مطمئنا تو هم ب نظر یسریا خوشگلی یسریا خوششون نمیاد ازت.مهم اینه کسایی که برات ...

اخه حتی مامانم بم حرف میزنه همیشه ک بادوستامم اونا مورد توجهن

ادم حسودی نیستم خوشبخت شن

ولی خب منم احساس دارم

2706