2410
2553
عنوان

بیاین بگین با این پسر میشه زندگی کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 95 پست

عزیزم شکاک بودنش خوب نیست

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو چی دوسش داری؟

من مطمئن نیستم. به همین خاطر اون اصرار داره من بهش بگم عاشقتم. اما من گفتم زمان میخوام. بهش گفتم دوستت دارم اما عاشق نه

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
جایگاه اعتماد کجاست و حریم شخصی؟

مثلا نامزد من امروز ميپرسه ك پسراي پيجت كين (بخاطر ي مسئله)حتي به خودش زحمت نداده بره ببينه 

بعد من  فالوراش پيجشوازبرم 

اخرشم ميگه من از خودم بيشتر بهت اعتماد دارم 

اما حس ميكنم منو دوس نداره  چون به اين چيزا توجه نداره 

2720
مثلا نامزد من امروز ميپرسه ك پسراي پيجت كين (بخاطر ي مسئله)حتي به خودش زحمت نداده بره ببينه  ب ...

اسم رفتارای این شکلی دوست داشتن نیست.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
مثلا نامزد من امروز ميپرسه ك پسراي پيجت كين (بخاطر ي مسئله)حتي به خودش زحمت نداده بره ببينه  ب ...

نه عزیزم بد به دلت راه نده. ایشالله دوست داره.

اما این خیلی حساسه.

یه شب اون گفت میخوام بخوابم . منم گفتم شب بخیر. بعد رفتم تو گروه دانشگاه با دوستام. این فردا ساعت آخرین بازدید رو دیده بود. تا دو روز به من میگفت دیگه از این‌کارها نکن. دیگه وقتی نمی خوابی نگو شب بخیر.

تازه نمیذاره حالت تلگرام لست سین باشه 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2714
چطورزندگی کردن مهمه

یعنی اشکال نداره؟؟؟

خب حتي به خودش زحمت نداده ببين كي تو فالورام هست ؟؟

چرا باید ببینه؟

مگه شک داره شما مشکل اخلاقی داری؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
باهرکس میشه زندگی کرد.نظر خودتون مهمه

شما این رفتار رو نشون چی میدونین؟

جایگاه اعتماد کجاست و حریم شخصی؟

دو نفر که میخوان با هم زندگی کنن یا دارن زندگی میکنن ، نباید چیز پنهونی از هم داشته باشن

بحث اعتماد یا چک کردن نیست

مساله اینه چیز پنهونی از هم نداشته باشیم تا به اون اعتماده برسیم

مگه تو گوشی مون چی داریم که از مهمترین شخص زندگی مون پنهان کنیم !؟

من ۱۲ ساله ازدواج کردم با یه شوهر بددل ک به زمین و زمان مشکوکه

حتی اینستای همو رو گوشی هم فعال کردیم 

میتونم قسم بخورم سالی یک بار هم نمیره تو اینستای من

یا گوشی مو چک نمیکنه ، ولی وقتی من تونستم شکاک بودنش رو اینطور مدیریت کنم ، چرا کوتاهی کنم و اختلاف بندازم

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
نه عزیزم بد به دلت راه نده. ایشالله دوست داره. اما این خیلی حساسه. یه شب اون گفت میخوام بخوابم ...

خدا نه از ايشون نه از نامزد من 

تو كل روز وقتي انلاين ميشه ك ميخواد باهام حرف بزنه اصلا حتي نمياد ببينه چقدر انلاينم بعضي وقتا يكسره انلاين ميشم ك ببنم چيزي ميگه مبينم اصلا ايشون انلاين نشدن 🤦🏻‍♀️

دو نفر که میخوان با هم زندگی کنن یا دارن زندگی میکنن ، نباید چیز پنهونی از هم داشته باشن بحث اعتماد ...

آفرین عزیز دل من👌👌👌👌👌👌

2706