2733
2734
عنوان

بیاین بگین با این پسر میشه زندگی کرد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم خیلی بچس و سنش کمه برا ازدواج این چ حرفیه اخه چرا انلاینی چرا با من حرف نمیزنی :/ مگه پسر۱۶س ...

واقعااااااا

فکر میکنه من نادیده اش میگیرم

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2731
دقیقا شوهر منم نیس ولی من هستم البته گاهی

البته  دوتا واتساپ داره ك يكيش مختص منه وقتي باهام حرف ميزنه اونم وقتي انلاين ميشه ك ميخواد باهام حرف بزنه 

اون يكي هم  يك هفته اس انلاين نشده 

تلگرامم اخرين بازيد مال يك هفتع پيش 

اينستا هر چند ساعت 🤦🏻‍♀️

اینجورادما فقط دق میدنت کل زندگی باید درحال ثابت کردن خودت باشی اخرشم میذارن میرن میگن طرف معلوم بو ...

😱😱😱😱😱😱😱 واقعا

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
نمیدونم. این منو دیوونه کرده. به خدا دیشب ساعت آخرین بازدید منو حفظ بود شاخ در آوردم. هر وقت آنلای ...

خب بهش بگو تو اونموقع شب برا چی آنلاینی حتما با کسی در ارتباطی تا بخوره تو برجکش

حواست باشه همه از دوس داشتنشون نیست بعضیا با این حرفا میخان فقط اذیت کنن .که تو هی بگی نه من فقط تورو دوس دارم هر چی داری رو کنی اخر سر که مطمئن شدن خوووب شناخت تورو میکشن کنار .اهمیت نده ساده نباش

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
2738
بگو دوستو رفیق دارم خانواده دارم فقط تونیستی که

یکی نیست همینو بگه😡😡😡😡

یکبتر بار برای همیشه اسکرین افرادی ک باهاشون چت کردی رو نشون بده...و بگو این آخرین باره ک تین حرفارو ازت بشنوم...و آخرین باره که توجیهش میکنی...دفعه بعدی این حرفارو بزنی میرم برا همیشه...چون فوق العاده از آدم شکاک بدم میاد...اگ هم دوباره گفت تنبیهش کن و پس بکش ک بفهمه واقعا بهت بر میخوره..تا بیاد سمتت و دیگه این حزفارو نزنه

حواست باشه همه از دوس داشتنشون نیست بعضیا با این حرفا میخان فقط اذیت کنن .که تو هی بگی نه من فقط تور ...

آره درست می گین.

دیروز سر همین مسئله قهر کردیم. خودش برگشت 

نمیدونم. این منو دیوونه کرده. به خدا دیشب ساعت آخرین بازدید منو حفظ بود شاخ در آوردم. هر وقت آنلای ...

عجب اين خيليييي ....

نه برا من وقتي انلاين باشم و پيامشو سين نكنم ميگه با كي حرف ميزني اينم ميدونم براچي دوس داره فقط به خودش توجه كنم ولي اف باشه كار نداره باكي حرف ميزنم 

آره واقعا... میخواستم بپرسم بهتر شدنی هست یا نه

نه اخلاق تا آخره عمر عوض نمیشه

تو اطرافم خیلی دیدما.شوهر عمم اولش شکاک بود عمم هیچ کاری نکرد عمم آرایشه عروس میکرد میرفت بیرون رفته رفته شوهرش بدتر شد الان کارش به جایی رسیده که چادر میپوشه.عمم میگه شوهرش میگه اصلا بیرون درنیا دوس ندارم کسی ببینتت.مواظب باش خلاصه

عزیزم هر کس یه روحیه و شخصیتی داره

شاید من با این رفتار مشکلی نداشته باشم

و دیگری شدیدا از این موضوع عصبی شه

بهترین کار ، حذف این مسائل هست

میتونی برای آرامشش ، بگی بیا تلگرام و اینستاهامونو رو گوشی هم فعال کنیم تا چیز پنهونی از هم نداشته باشیم

باز میگم اینا به شخصیت و روحیات هر فرد بستگی داره

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2706