2737
2734

ببینید خیلی خیلی منو دوست داره.

بعد یه کم حساس شده رو من. 

زمان آنلاین بودن منو خیلیییییی چک میکنه . خیلی براش  مهمه.

بعد میگه چرا وقتی آنلاین ی با من حرف نمیزنی .نکنه یکی دیگه تو زندگیه.خیلی از این فکرا میکنه.

من میدونم نگرانه که منو از دست بده اما واقعا این رفتارش داره اذیتم میکنه.

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا نامزد من اينطور نيست اصلا انلاين و افلاين بودن من براش مهم نيست و چك نميكنه ☹️يني دوسم نداره

نمیدونم. این منو دیوونه کرده.

به خدا دیشب ساعت آخرین بازدید منو حفظ بود شاخ در آوردم.

هر وقت آنلاین باشم میگه با کی هستی؟؟

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
چرا نامزد من اينطور نيست اصلا انلاين و افلاين بودن من براش مهم نيست و چك نميكنه ☹️يني دوسم نداره

والا شوهر منم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2738

عزیزم اول بهش اطمینان بده که هستی همیشه بهش بگو دوسش داری و خواهی داشت بهش بفهمون کسی جز اون و نمیخوای اگه بازم به رفتاراش ادامه داد یکم بیشتر فکر کن اخه یجورایی اسمش میشه شکاکی

شکاکه من اصلا دوست ندارم

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
به نظرم خیلی شکاکه بعدا به مشکل میخورین....

آره واقعا...

میخواستم بپرسم بهتر شدنی هست یا نه

دوست داره اطمینان بده که هیچ کس غیر اون تو زندگیت نیس

گفتم. باز این قدر استرس داره

2706