2737
2734
عنوان

کابوس دیدن کودک ۱۴ ماهه

351 بازدید | 15 پست

پسرم ۱۴ ماهه گاهی شبها مثل دیشب با داد و گریه از خواب میپره و هرچی بغلش میکنم نازش میکنم گریه اش بند نمیاد انگار خواب بد میبینه.من و پدرش باهاش خیلی مهربونیم و خودمونم اصلا دعوا باهم نداریم وقتی ام سر کارم چیش مادر و پدرمه....کسی این مشکلو داشته؟ طبیعیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشالله ک پسر شما اینجوری نباشه ولی داداش منم تو همین مایه ها بود یهو با جیغ از خواب بلند میشد و دست و پاشم تکون میخورد هرچی ناز و بغل میکردیم خوب نمیشد تا خودش یهو اروم میشد دکتر ک رفتیم گفت یه نوع تشنجه حتما پیگیری کنین ان شالله ک چیزی نیست

دختر منم همین شکلی بود از حدود دو سال و نیمی اینطوری شد کم کم لکنت هم گرفت پیش دعا ده و دکتر بردم می گفتن چیزیش نیس فقط بیشتر بهش محبت کن. منم مثل شما فکر می کردم خیلی بهش محبت می کنم ولی مثل اینکه همون وقت هایی که سرکار بودم دوری من اذیتش میکرده و چون فهمیده بوده مجبوره تحمل کنه اینطوری شده بوده. کم کم بهتر شد الان که ۴ سالش شده خیلی بهتر شده این موضوع کمتر اتفاق میفته گاهی هم تو خواب گریه می کنه همین الان هم این اتفاق افتاد. 

دختر منم همین شکلی بود از حدود دو سال و نیمی اینطوری شد کم کم لکنت هم گرفت پیش دعا ده و دکتر بردم می ...

😔😔 آخه سرکار میرم پیش پدر و مادرمه و انقدر دوسشون داره با زور باید برش گردونم خونه..نمیدونم 😔😔

2738
انشالله ک پسر شما اینجوری نباشه ولی داداش منم تو همین مایه ها بود یهو با جیغ از خواب بلند میشد و دست ...

فقط توی خواب شب میشد یا ظهر و اینها هم میشد؟ 

فقط توی خواب شب میشد یا ظهر و اینها هم میشد؟ 

ما نمیدوستیم تشنجه شاید قبلش هم میشده ما متوجه نبودیم و فکر میکردیم ترسیده ولی یه شب ساعت ۸ ۹ یهو تو خواب شروع کرد جیغ و داد هرچی هم صداش میکردیم و نازش میکردیم فرقی نداشت دکتر ک رفتیم نوار مغز گرفتیم گفت تشنج البته اون دست و پاصم تکون میداد و چشماشم نیمه باز بود و به یه طرف

ما نمیدوستیم تشنجه شاید قبلش هم میشده ما متوجه نبودیم و فکر میکردیم ترسیده ولی یه شب ساعت ۸ ۹ یهو تو ...

این چشماش کامل بازه وقتی براش نصف شب کارتون‌میزارم آروم‌میشه ..یعنی اینم تشنجه؟ کف از دهن برادر شما میومد؟ 

این چشماش کامل بازه وقتی براش نصف شب کارتون‌میزارم آروم‌میشه ..یعنی اینم تشنجه؟ کف از دهن برادر شما ...

اونم چشماش باز بود ولی انگار به جا خیره میشد و گریه میکرد بعد چند ثانیه هم اروم میشد و خوب بود دیگه و انگار ن انگار ....ان شالله ک نیست نگران نباشین احتمالش خیلی کمه ولی یه دکتر برین ضرر نداره اگه میبینین علاعمش عادی نیست 

2706