2726
عنوان

عقده ای؟یا حسود؟

325 بازدید | 14 پست

منو دوستم کاشت ناخن رفتیم یاد گرفتیم 

حالا عمش آرایشگاه زده بهش گفتم خب برو پیش عمت واسه کاشت ناخن دیگه اجاره هم نمیخواد بدی گفت وای اصلاااا من از عمم خوشم نمیاد نمیخوام برم‌پیشش ب شوخی گفتم خب من برم؟گفت وا تو بری بعد بپرسه چرا من نرفتم چی؟

گفتم‌پس یا خودت برو یا من 

گفت ببین ب رفتن باشه ک خودم میرم فقط چون لاک ژلام کمه نمیرم گفتم تو ک میگفتی از عمت خوشت نمیاد 

بهش گفتم من هر خوبی بود و واسه تو میخواستم هیچوقت حسادت نکردم واقعا 

زد از همه جا بلاکم کرد

۶ سال دوست بودیم واقعا من چقد خوبی در حقش کرده بودم چندروز پیش تولدش بود خودمو کشتم واسه سورپرایزش

از هرچی رفاقت و دوستیه متنفرم

🤔

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به اونم حق بده. منم دوست ندارم برم پیش آشنا بعدم شما با هم دوست بودید شاید رازهایی با شما درمیون گذاشته که می‌ترسه حالا که شما رفتید اونجا عمه ش از طریق شما بفهمه یا برعکس عمه ش یه چیزی درمورد دوستت و خانوادش به شما بگه. 

این حسادت نبودکه ،چقدزودخوبی هاتوبه رخش کشیدی😞خیلی الکی بود،اصلادوست اونه که قوربون صدقه هابافحش باشه😀ایقدزودالکی ناراحت میشیدازهم،اونم عمش بوده بایدحق میدادی 

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍
2706