2737
2734
عنوان

مادرشوهر پرتوقع من 😬

1471 بازدید | 54 پست

سلام خانم گلا 

من احساس میکنم مادرشوهرم خیلی پرتوقع هست .مثلا اوایل وقتی مریض میشد من با اینکه کارمندم و خودم کلی کار دارم داسش غذا درست میکردم و بهش سر میزدم اما چن بار که من مریض شدم اصلا به روی خودشم نیاورد یا تا میفهمید مریض شدم از ترسش میرفت چن روز خونه دخترش میموند و فقط مامانم طفلی به من رسیدگی میکرد اینم بگم که چن بار قبل که گفته بود مریضم و اینقدر به ما استرس داده بود بعد از اینکه پیش هزارتا دکتر آنچنانی خانمو بردیم دکترا میگفتم هیچیش نیس😕 حالا یه مدت پیش 

😊مهربون باش😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه مدت پیش خودش مریض شد و از اونجایی که دو روز قبلش خودشو و دخترش دل منو شدیدا با حرفشون آزار داده بودن و از طرفیم به خاطر رفتارش تو دوره مریضیم با من منم مثل قبل اونقدر بهش رسیدگی نکردم .ولی بازم دلم نمیومد و هواشو داشتم .حالا واسه من قیافه گرفتن 

😊مهربون باش😊
یه مدت پیش خودش مریض شد و از اونجایی که دو روز قبلش خودشو و دخترش دل منو شدیدا با حرفشون آزار داده ب ...

یا کاری رو بدون توقع متقابل و بدون منت انجام بده یا کلا انجام نده...

روشیه ک خیلی وقته دارم استفاده میکنم و ارامش دارم

یه مدت پیش خودش مریض شد و از اونجایی که دو روز قبلش خودشو و دخترش دل منو شدیدا با حرفشون آزار داده ب ...

به نظرتون اینا زیادی دور بر نداشتن ؟فک میکنم از لطف زیاد خودمه . 

😊مهربون باش😊
2738

ول کن بابا به چه چیزایی فک میکنی طرف دختر داره اگه کاریم باشه باید اونا کنن از عروس توقعی نباید باشه

منم معلمم ویکم توقع دارن ولی عین خیالم نیس 

همش میگم مدرسه خسته شدم و بچه ها اذیت کردن 

کلی کار دارم و ال و بل 

بعد چون چندتا جاری هستیم نمیتونه توقع فقط ازمن داشته باشه 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
یا کاری رو بدون توقع متقابل و بدون منت انجام بده یا کلا انجام نده... روشیه ک خیلی وقته دارم استفاده ...

شما درست میگی .منم اینجوری نیستم که توقع داشته باشم واسه کسی کاری انجام میدم اونم جبران کنه .ولی قبول کن آدم دلش از بی مهری میشکنه 

😊مهربون باش😊
ول کن بابا به چه چیزایی فک میکنی طرف دختر داره اگه کاریم باشه باید اونا کنن از عروس توقعی نباید باشه ...

دقیقاما هم چن تا جاری هستیم ولی اونا به عیچیشون نیس .مثلا من چون مادر شوهرم تنهاس بعضی شبا دلم میسوخت شام درس میکردم با شوهرم میرفتیم پیشش که تنها نمونه و بترسه اما بازم چن بار اونجا دلمو شکست .دیگه دلم باهاشون نیست .مثلا من یه بار فقط شام نبردم نکرد یه شام بهمون بده 😐 من تا صبح از گرسنگی خوابم نبرد . کلا به ما که میرسه از دستش یه قطره هم نمیچکه ولی واسه دخترش اووووف 

😊مهربون باش😊
شما درست میگی .منم اینجوری نیستم که توقع داشته باشم واسه کسی کاری انجام میدم اونم جبران کنه .ولی قبو ...

پس انجام نده دیگه...حرفی ام زدن بگو کارمندم به زندگیه خودم برسم هنر کردم.

منم کارمندم هیچکدوم از کارایی ک شما گفتین رو براش انجام نمیدم.اوایل شاغل شدنم گیرداده بود سرخونه تکونی و کارای خونه اش کمک کنم الان بیخیال شده

من یه جاری دارم و یه خواهرشوهر ، من ازونا کوچکترم

مادرشوهرم فقط و فقط و فقط از من طلبکاره

ینی ارث پدرشو میخوادهاااا

هیچ کاری برام نکرده ، هیچ کدوم از وظایف خودش رو از روز خواستگاری و بله برون و عقد تا به امروز انجام نداده

به شوهرمم اجازه نمیده که انجام بده برام

بعد توقع داره من کارمند که خونه مادرم یه استکان جابجا نکردم و دست به سیاه و سفید نزدم با ۴۵ کیلو وزن بیام براش خونه بشور بساب کنم ، آشپزی کنم و ....

دائم خودشو میزنه به مریضی الکی ناله میکنه

تازه دوسه دفعه براش کار انجام دادم خدا شاهده یه تشکر خشک و خالی نکرد

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2706