2733
2734

فیلم طلا و مس رو دیدید؟! 

روابط اقا و خانم خیلی خوبه باهم 

بنظر شما یه کودک توی چنین خانواده ای بچه ی بهتری میشه یا توی یه خانواده ثروتمند ولی با رفتار های عوامانه ‌‌؟! یعنی آقاهه ساز خودشو بزنه خانمه ساز خودشو، خودخواهانه رفتار کنن و... 

نظرتون چیه‌‌‌؟! 

نگید هم پولدار هم روابطشون مثل اون آقا و خانم تو طلا و مس، فقط بین دو حالتی که گفتم بگید 

سن و متاهل مجرد بودنتون هم بگید

از محبت خار ها شل میشود😎✌️

حس میکنم مورد اول بچه ساده بار میاد .‌.وای خانواده بنظرم خیلی تاثیر نداره الان مجازی و دوستا تاثیر میذارن بیشتر کارایی ک همسناشون مبکنن بچهام میکنن...بهرحال مورد دوم بنظرم بهتره بچه گرگ بار میاد.لوس ننر نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلم اسمش روشه فیلمه و زاییده ی ذهن نویسنده.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2728

ببین پولدارو بیپولش فرقی نمیکنه انچنان اگر زنو شوهرپشتهم باشن وبرای هم خیلی احترام قائل باشن وهمو دوست داشته باشن

اون بچه ازنوزادیش عشقومحبتو به چشم دیده

و خودش هم درآینده خیلی میتونه شریک زندگی خوبی باشه وروح و روانش درعذاب نبوده

براهمین میگن وقتی خواستی ازدواج کنین خونواده طرفم درنظرت داشته باش

2738

۳۵ ساله ، متاهل ، دارای فرزند ۱۰ساله پسر ، باردار

ش ش ۱۲۰۵۶۷ 😅

در واقع هیچکدوم ، به تنهایی نمیتونه موثر باشه

اونو نگاه نکن فیلمِ

تتها چیزی که شدیدا موثره ، یکی بودن نظر زن و مرده در کنارش یه خرج متعادل برای فرزند

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش