2733
2734
عنوان

درمورد زمین گرمایی

158 بازدید | 11 پست

چیزی میدونین.من هیچی نمیدونم.ولی میگن فعالیتایی که میشه باعث بیماریهای گوارشی میشه.واکثر مردمی که تواون شهرن معده شون خراب میشه حالامن نمیدونم چیه

آثار گازهای گلخانه ای و خیلی چیزهای دیگه،باعث زمین گرمایی میشه که اول پوستو خراب میکنه،چون لایه ازن نازک و ازبین میره.

بعدم زمین از بی آبی نابود میشه

البته خدا نکنه

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آثار گازهای گلخانه ای و خیلی چیزهای دیگه،باعث زمین گرمایی میشه که اول پوستو خراب میکنه،چون لایه ازن ...

اما خب من مطلبی خوندم که لایه اوزون تقریبا ترمیم شده 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731

اگر زمین گرمایی همون منظورت گرم شدن کره زمین هست که هزار یک دلیل انسانی داره و خب کلا ما آدما برای زمین مضر هستیم

اما خب من مطلبی خوندم که لایه اوزون تقریبا ترمیم شده 

خوشحال شدم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
منم هیچ اطلاعی ندارم البته اردبیل میگن ابش خوب نیس.یکی ازشهراشم  دکتری میگفت بخاطر ابش عفونت مع ...

اما خب خیلی آلودگی ها توسط خود ما ایجاد میشه ...ساحل رو مسئولین کثیف میکنن؟

جنگل رو کی نابود میکنه؟

و خیلی چیزای دیگه از نظر من این موضوع ربطی به دولت ها نداره 

2738