2737
2734
عنوان

رف اونی که گفتم عزیزتر از جانمی خانووممی

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه این کارو نکن. خانوادت اصلا چطور اجازه دادن بیاد خواستگاری؟! من یه پسر دایی دارم اول رفته بود ب ...

بخدا خودشو نظلوم نشون داده یعنی پدرش قانعش کرده بر دختر خالش  ودیدم هوامو داش وخودشو عاشق من نشون دادن وفریب خوردم

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2728
الکی اینام دارن بهت دلداری میدن جمع کن خودتو 

بی خیال بابا

پسرداییش بوده رسما خواستگاریش کرده نامزد بودن بعد ول کرده رفته سر چند ماه

تو همچین موردی، بیشتر از رفتار دختر باید به عقل و احساس مسئولیت نداشته پسر شک کرد

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
بخدا خودشو نظلوم نشون داده یعنی پدرش قانعش کرده بر دختر خالش  ودیدم هوامو داش وخودشو عاشق ...

خب الان که فهمیدی. اون که برمیگرده ولی تو محلش نده اصلا زیر بار نرو میدون من از دور دارم میگم و این کار سخته ولی دوست نبودید تو نامزدی آبروتو برده و پس زده پس حتی اگر دق کردی ولی نزار دوباره وارد زندگیت بشه. یا میره یا به گوخوردن میوفته

ازاون حرفابودا

انقدر از این طرز فکر حالم بد میشه! مردا بگیرن یا نگیرن  

دختری که ناز کنه و بقیه دنبالش باشن ندیدن تو زندگیشون!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
احتمالا ازت بدش اومده معلومه از اون آویزونا بودی  یارو ریده بهت رفته داری شعر میگی براش چقدر ا ...

شما هم باتوجه به تاپیک های قبلیتون اوضاع خوبی نداری...تا وقتی  با بقیه اینجور حرف میزنی منتظر زندگی خوبی واس خودت نباش

خب الان که فهمیدی. اون که برمیگرده ولی تو محلش نده اصلا زیر بار نرو میدون من از دور دارم میگم و این ...

نه دیگه  حتا اگه برگرده نمیخامش

احتمالا ازت بدش اومده معلومه از اون آویزونا بودی  یارو ریده بهت رفته داری شعر میگی براش چقدر ا ...

دارم میگم این کارش که نامزد کنه وبهم بزنه ومنم گول خوردم خطا که نکردم

2706