2733
2739
عنوان

رف اونی که گفتم عزیزتر از جانمی خانووممی

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رفت چطور همینجوری بی خبر بی دلیل سراغشو نگرفتی

بدون هیچ دلیل شناسناممو بردگروند ومن دیگه نرفتم  سمتش

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
بی دلیل

پس اصلا نمیشه روش حساب کرد برو خدا رو شکر کن. این آدم به درد تعهد نمیخوره .

البته اگه دلایل دیگه نداشته باشه ،چون واقعا قضاوت کردن آدمها خیلی سخته و قضاوت فقط مخصوص خداست .

اها الان عاشق دختر خاله ش شد؟ این یارو مسئولیتپذیر نیست و آبرو نداره که توفامیل این کارارو میکنه. ب ...

نهواول با اون نامزد شده بعد با من 

2738
از همون اول که اومده خواستگاریت باید شک میکردی،چون مردای دور زمونه بگیر نیستن،عجیبه بعضیاشون برن خوا ...

سنتی بود 

گلم یه بچه میذاشت تو دامنت و میرفت خوب بود ‌‌؟!  خیلی هم خوب شد، شوهرت ان شاء الله یه آدم حساب ...

دارم دق میکنم اخه بدون هیچ دلیلی رف

نهواول با اون نامزد شده بعد با من 

دیدی این با صد نفر دیگه ام باشه همین کارو میکنه سریع دلشو میزنن.

دوما هم خیلی اشتباه کردی داخل یک فامیل پسرهاول رفته با یکی از افراد دیگه ی فامیل نامزد کرده بعد بهم خورده بعد اومده با تو و تو بله دادی؟!

اون اگه میخواست اول میومد سراغ تو. 

حالا غریبه بود یه چیزی اخه تو خود فامیل بله گفتی به یه چک برگشتی؟!

عزیزم همون بهتر که رفت.اینطور که میگی فکر کنم‌پسر داییت دل دلیه حتما چند وقت دیگه همین بازیو سر یه دختر دیگه درمیاره.چرا از دختر خالش جدا شد؟چندسالته گلم؟بیخیالش شو فایده ای نداره.انشالله موردای بهتر نصیبت میشه.با اینکارش فکر نکنم هیچ دختر دیگه ای اگه بفهمه دوبار نامزدی بهم زده قبولش کنه.ولش کن لیاقتتو نداشت

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
2706