2726

بدون هیچ دلیل رف  واینکه داشتیم برا عقد اماده میشیم 😭 وای خدا چه حسی داش پوشیدن چادر عروس 😢 وتا الان عطر نامزدم هس 😭 وای باور نمیشه همه حرفاش دروغ بود 😢 اصلا تقصیر من قبول کردم باش نامزدی کنم با اینکه میتونم بازم همینکارو با دختر خالش کرد سناسنانشو براعقد برد بعد گف نه دیگه نمیخام ادامه بدم  ولی بهونش چون شاغل بود

وای خدا دارم میمرم چقد ساده بودم😭😭😭

باورم نمیشه بعد از ۴ ماه نامزدی همه چی بدون هیچ دلیل تموم بشه 😭😭😭

وجالب ایجاس که اخلاقش عوض سده بود بش گفتم اگه نمیخای ادامه بدی بگو بم گف این چه حرفیه که میزنی تو واقعن پچه ی 😭😭😭😭

حالا بهونش بابا مجبورم کرد  وخودش اولین جلسه خواستگاری بم گف شمارتو بده  جلسه اول نشون داد

خیلی ازم خوشش اومده  

وهی اس میداد خواس جوابمو بدونه وراحت نشده تا جواب مثبت رو دادم🙄 وهی قربون صدقم میرف 

بخدا ازش پرسیدم کسی مجبورت کرده گف نه من خودم اومدم وبم گف اگه عاشقت نیستم ودوست نداشتم نمیومدم خواستگاریت

والان بی بهونه رف

ای خدااااااا دارم میمرم

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بی دلیل

مگ میشه  

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

چ نامرد....

بازم مردونگی کرد و قبل عقد خودشو نشون داد😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706