2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ۱۴ ثبت نامه تا دیشب احراز هویت بود.مطمئنید؟

شما الان هم میتونید احراز هویت کنید ....برید توی سایت ایران خودرو https://esale.ikco.ir/#!/  بالای صفحه سمت چپ نوشته ورود کاربر اونو کلیک کنید بعد تنظیم رمز و بزنید و کد ملی خودتونو وارد کنید خیلی راحت احراز هویت میشید بعد هم برید ثبت نام کنید. اگه دوست داشتید من براتون انجام میدم فقط باید مشخصاتتونو بدید به من تا وارد سیستم کنم

نکنین اینکارو کلاهبرداری بزرگی میشه هیچکیم صداش در نمیاد 

قرار نیست پولی واریز بشه به حساب ایران خودرو شما اول بدون واریز مبلغ ثبت نام میکنید بعد که اسمتون توی قرعه کشی در اومد مبلغ و واریز میکنید

2731

چقدر شما ساده اید 😏

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2738
خداییش خیلی خیلی ملت ساده ای  داریم با۲۵ هزار تا ماشین🤔 روی هم دو تا کارخونه چند میلیون ثبت نا ...

عزیزم ازسادگی نیست بعضی وقتامجبوریم مثلاثبت نام کنیم شایداسسممون دربیادخیلیاندارن پول بدن ازبازارالان بگیرن

نکنین اینکارو کلاهبرداری بزرگی میشه هیچکیم صداش در نمیاد 

میشه یکم توضیح بدید؟!

ممکنه قیمت ماشین بیشتر بشه یا کمتز؟!

این همه ماشین وارد جامعه میشه ، تنظیم بازار و خودروهای انبار شده تو پارکینگ و...میدونم همش ب نغع خودشونه اما شما چطور این مسله رو پیش بینی میکنید؟!؟

بازگشت به زندگی.