2733
2734
عنوان

کمک خیاااالنت

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 36 پست
وقتی بلد نیستی نظر صحیح واصولی بدی تو تاپیک چیزی ننویس. 

من نمینویسم چشم ولی اصل ماجرا اینه دیگه اون دلتنگ بقیه اس شما دلت شور میزنه شمام که دودل موندی سر پیشنهادهات زندگی مشترک یعنی یک سال دور از هم به فکر هم ولی مطمئن از هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثلا عطر که نماد ازدواج با دختر جدیده. کلید دوباره  و دختری خاص تو خوابم. یه بار دوستم. یه بار ...

بابا اینا رو ول کن اینا چرت و پرته

زاده ناخوداگاه توئه نه ویژن هایی از اینده

اگه به شوهرت شک داری برو مشاور که هم بهت راه حل بده که راست و دروغشو بدون درسر بفهمی هم بتونی زندگیتو درست کنی

آیا اثری داره رفتنم؟ 

خوب قطعا داره دوعلت یک اینکه اگه تو محل کارش باکسی باش شمارو ببینه طرف شاید ول کنه دوم اینکه شاید شما اشتباه میکنی اصلا خبری نیست بری شکتم برطرف میشه

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2738
من نمینویسم چشم ولی اصل ماجرا اینه دیگه اون دلتنگ بقیه اس شما دلت شور میزنه شمام که دودل موندی سر پی ...

عزیزم چرا فک میکنین تا یکی یه مشکلی داره سرررریع باید طلاق بگیره؟؟انقد زیاد دیدم تو نی نی سایت آدمای مدل شما،که دارم از تعجب به مرحله وحشت میرسم!

یکی تاپیک میزنه شوهرم دستپختمو دوس داره همه میگن طلاق بگیر😐

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃

چتونه واقعا😶از خدا و پیغمبر نمیترسید انقدر راحت نظرات خاله زنکی و چرت و پرت میدید؟بعد زندگی این بنده خدا خراب بشه اون دنیا و این دنیا چجوری میخواید جواب بدید؟

ضبط صدا پنهان؟د اخه چرا به زنیت خودتون نگاه میکنید؟مردا فرق دارن با ما!پاک ترین و عابد ترین مرد هم اینو بفهمه خرد میشه...

به جای این که راهنماییش کنید بره مشاور چرت و پرت خاله زنکی میگید که چی بشه؟

چتونه واقعا😶از خدا و پیغمبر نمیترسید انقدر راحت نظرات خاله زنکی و چرت و پرت میدید؟بعد زندگی این بند ...

شاهکار تمام نظراتشون اینه که طلاق بگیر😐😂

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃
مثلا عطر که نماد ازدواج با دختر جدیده. کلید دوباره  و دختری خاص تو خوابم. یه بار دوستم. یه بار ...

شاید هم  نمادبچه دار شدنه و دختر بیاری

به تظرم اگر میخوای بفهمی و ببخشیش و بشینی باهاش زندگی کتی پس بهتره هیچی نفهمی و برات مهم نباشه و دنبالش نرو خودت را کوچیک نکن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ساچ کروم کلی اوند رنگ بزنامه یا همون عکسش چیه 

عزیزم سبزه سرچ کن ضیط صدای مخفیانه توگوگل پلی گزینه پنجم ششمه بریزرو گوشی خودت اگه راضی بودی بریز روگوشی یکی دیگه

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
2706